Rüyada Almanya'ya Gitmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Rüyada Almanya'ya Gitmek Görmek nedir

  Rüyada Almanya'ya gitmek, hayatınızda bazı dengesiz durumların olacağına ayrıca çelişkili içerisine gireceğinize ve karamsarlığa işaret eder. Bu çelişkilerden kurtulmak için başvuracağınız aile büyükleri ile güvendiğiniz dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.
  Rüyada Almanyada olduğunu görmek ise aynı şekilde manevi bir desteğe ihtiyacınız olacağına aynı zamanda bazı deneyimlere ihtiyaç duyacağınıza işrettir. Rüyada Almanya'da yaşayan bir tanıdığınızı görmek de aile kültürü mirasanızın etkileri olarak tabir olunur.

  Kısacası Rüyada Almanya'ya Gitmek demek çalışma hayatında bir süreliğine duraklama olacağına ve planladığınız işlerin gerçekleşmeyeceğine, ayrıca umut ettiğiniz bir yolculuktan istediğiniz verimi alamayacağınıza işarettir. Ancak rüyada Almanya'ya hava yolu ile gitmek yani Uçağa Binerek gittiğinizi gördüyseniz yaşamınızda bir değişiklik yapacağınıza dealet eder.

  Aslında bu rüyanın yorumu hemen hemen yurt dışına çıkmakla aynı anlamları ifade eder. Rüyada Almanya'ya seyahat görmak yurt dışı seyahati ile aynı yorumlanır. Bu demek oluyor ki yaşamınızda bazen kararsızlıklar sonucu kararsızlıklar, dengesizliklere düştüğünüzü gösterir. Az önce de bahsettiğimiz gibi bu durumdan çıkmak için yani bu çelişkili dengesizlikleri aşmak için ailenize ya da arkadaşlarınıza danışarak, onların tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz.

  Rüyada yurtdışına gittiğini görmek ufkunuzun genişleyeceğine ve ruhen farklı tecrübelere ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Rüyada bir yolculuğa niyetlendiğinizi uçakla seyahat ettiğinizi görmek bu niyetin ve seyahatin yakın zamanda gereçekleşeceğini belirtir. Eğer uçakta olduğunuzu gördüyseniz, sevdiklerinizden güzel haberler alacağınıza yorumlanır.