Rüyada ölmüş anneanne görmek nedir

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Ceren tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör


  Rüyada ölmüş anneanne görmek nedir

  Rüyada ölmüş ananenizi görmeniz demek, bir büyüğün sevgisine ve bilgeliğine ihtiyaç duyduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda kendisini hatırlamanız ve ruhunu şad edecek duaları ondan eksik etmemeniz gerektiğinin habercisidir.

  Rüyada Ölmüş Anneanne İle Konuşmak
  Rüyasında ölmüş anneannesi ile konuşan kimse, onun arkasından Kuran okumalı ve dua etmelidir. Çünkü bu rüya ölmüş o kişinin sizden dua beklediğinin göstergesidir. Ölmüş anneannesinin kendisine rahat olduğunu söylemesi, ahirette mükafatlandırıldığının ve Allah katında güzellikler ve nimetler bulduğunun habercisidir. Ölmüş anneannesini mutsuz görmek ise bazı günahlarından dolayı sorguya çekildiğine işarettir. Ölmüş anneanne ile birlikte yürümek onun mesleğini veya fıtratını devam ettirmeye; onun elinden tutmak ise memnun olacağı hareketlerde bulunmaya delalettir.

  Rüyada Ölmüş Anneannenin Bir Şey Yemesi
  Rüyada ölmüş bir insanın bir şey yiyip içmesi o senenin bolluk ve bereketle geçeceğinin ve kişinin büyük nimetler elde edeceğinin göstergesidir. Bu rüya genellikle hayra yorumlanır. Özellikle yenilen şeyler helalse ve yemesi hoş olan yiyeceklerse. Rüyada ölmüş anneannesinden bir şey alan kişi yeni bir işe girer veya bu rüya güzel bir meslekte ilerleyip makam sahibi olmaya delalet eder.