Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir?

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Mira tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

  1. Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Ne anlama gelir?

    Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

    Rüyada akrabalardan birini görmek, bazen de güvenle yorumlanır, insanın kendi ailesine mensup bir kişiyi görmesi, hayatta yalnız olmadığına, ona yardımcı olacak arka çıkacak baska kimselerin de var olduğuna inandığına delalettir. Bir rivayete göre; rüyada akraba görmek, beklemediği bir kimseden bir fenalık göreceğine delalet eder.Ayrıca rüyasında kendinin ölüp dirildiğini görmek; isteklerinize kavuşacağınıza, ölü birine birşey vermek veya almak; bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.Rüyada bir ölünün tekrar dirildiğini görmek; güzel bir haber almaya ve bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işaret etmektedir.

    Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.Rüyada ölmüş vefat etmiş bir akrabanın görülmesi günlük yaşamın ihtiyaçları, genellikleri sıkıntıları ve sorunlarından kurtulmak için umutsuzca çalıştığınızı, boşuna uğraştığınızı simgelemektedir.

    rüyada-.jpg