Rüyada Ölünün Dirilmesi

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Lavinia tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.


 1. Rüyada Ölünün Dirilmesi ne anlama gelir

  Rüyada Ölünün Dirilmesi ne demek

  Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek birçok farklı şekilde yorumlanır. Rüyada ölümünden sonra tekrar dirildiğini gören kişi eğer fakirse zengin olur, eğer gurbette ya da yolculukta ise sağ salim vatanına geri döner.
  Eğer bir ölünün camide dirildiği görülürse o kişinin ahirette ferahlık içinde olduğu şeklinde yorumlanır.
  Rüyada ölmüş dostlardan birinin dirildiğini görmek sevindirici bir haber almaya işaret eder. Rüyada ölmüş kız kardeşin dirildiğini görmek mutluluk, ölmüş erkek kardeşin dirildiğini görmek ise rüya sahibinin kuvvetinin artacağı şeklinde yorumlanır. Ölmüş amca ya da dayının dirildiğini görmek üne kavuşmak şeklinde tabir olunur.
  Rüyada kişinin vefat etmiş olan kızının dirildiğini görmesi üzüntüden kurtulmaya, sevinç ve neşeye işarettir. Kişinin vefat etmiş olan oğlunun dirildiğini görmesi ise birinin düşmanlığına maruz kalacağı şeklinde yorumlanır.
  Rüyada bir kişinin ölmüş annesinin dirildiğini görmesi o kişinin feraha çıkacağına işaret eder. Rüyada kişinin ölmüş babasının g*ler yüzle ve temiz elbiseyle dirildiğini görmesi o kişinin arzusuna kavuşacağına, makam sahibi olacağına işaret eder.
  Rüyada bir ölünün güler yüzle dirildiğini görmek sevince işaret eder.