Rüya Tabiri Rüyada Tatlı Yemek Neye Çıkar

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Demir tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Rüyada Tatlı Yemek Ne Demek

  Rüyada tatlı yemek islami olarak kısmet anlamına gelmekle birlikte Rüyada herhangi bir tatlıyı görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya, bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. Şanslı bir kişi olmanız gibi özelliklere işarettir gelin aşağıdaki yazılarımızı da inceleyerek rüyada yediğiniz tatlının türü ne nasıl yediğiniz gibi rüyadaki tabirlere bakarak hevesimizi giderelim.

  Rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek,hangi çeşit olursa olsun güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten sakınarak herkese cömert davranmaya işarettir.

  Tatlı görmek ve yemek, ilim öğrenme isteğine, bildiğiyle amel etmenin mutluluğunu yaşamaya işarettir.

  Bazen rüyada tatlı görmek ve bilhassa yemek, helâl olan tüm dünya nazlarını tatmaya, gam ve kederden uzak mutlu bir hayat yaşamaya, hastalıktan kurtulmaya, tövbe ve istiğfara işaret eder.’

  Rüyada tatlı yemek; hapisteki kimsenin hürriyetine kavuşmasına, yolcunun dönmesine, güzel ve tesirli söze işaret eder. Rüyada muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütle yapılan tatlıları görmek ve özellikle bunlardan yemek, hayır, menfaat, helâl mal, sağlık ve esenlikle yorumlanır.