Rüyada Tuvalet Temizlemek Ne Anlama Gelir

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Rüyada Tuvalet Temizlemenin Tabiri Nedir

  Rüyada Tuvalet Temizlemenin tabiri şöyledir: Kişinin rüyasında tuvalette olduğunu görmesi yada Tuvalet Temizlemesi fakirleşmesi anlamına gelir. Tuvalette olduğunu ve pislikle kirlendiğini gören sıkıntıya düşer. Rüyada Tuvalete su dökmek, ayak taşlarını yıkamak, hasta ise şifa bulacağına, Tuvaletin kapısını kitlediğini görmek de evinden birinin ayrılacağına işaret eder.
  Ayrıca Rüyada görülen Tuvalet, ev olareak yorumlandığı gibi, hazineye de yorumlanır. Bu nedenle rüyada Tuvaleti süpürdügünü gören kimse, fakir olur. Başka bir rivayete göre Eğer kişi Tuvaletin taşıp aktığını ve onun bazı eşyalara zarar verdiğini görürse üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer. Rüyada Tuvalete düştüğünü ve ordan çıkamadığını gören kimse, hapsedilir.
  Genel olarak Rüyada bir Tuvalet görülmesi, önemli bir işin ya da sorunun yakında çözüleceğini belirtir. Kısacası rüyada Tuvalet görmek ve tuvaleti temizlediğini görmek define, mal mülk ve varlığa delalet eder. Rüyada Tuvalet zevce olarak da delalet eder. Çünkü koca Tuvalete yalnız kaldığı gibi eşiyle de yalnız kalır.