Samsung Galaxy S3 Mini Avea'da

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 30 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Samsung Galaxy S3 Mini Avea'da

  Avea, Samsung’un güçlü akıllı telefonu Galaxy S3 Mini’yi bir birinden avantajlı 4 ayrı teklifle satışta. GALAXY S 3 Mini'nin, Çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçenekleri bulunuyor.
  Samsung Galaxy ailesinin en yeni akıllı telefonu Galaxy S3 Mini, 3 Aralık'da ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da satılacak.
  [​IMG]

  Akıllı Bekleme özelliği ile GALAXY S 3 Mini, kullanıcıların telefonlarını daha kolay kullanmalarına imkan tanıyor. Göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken aynı anda telefona otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor.
  GALAXY S III Mini Akıllı Uyarı özelliği ile de cevapsız çağrılar ve mesajları kullanıcı telefonunu eline aldığında titreşim ile uyarıyor.

  Avea’nın, S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında müşteriler Galaxy SIII Mini’ye dilerlerse, Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle veya 1000 dk.+1000SMS+2GB’lik Her Şey Dahil Paket ile ya da 3 ay 250 MB internet hediyeli Peşin teklifi ile sahip olabilecek.Galaxy S3 Mini, Galaxy SIII’ün performansını, kullanım kolaylığını ve 4.0 inçlik bir ekrana sahip akıllı cep telefonunda buluşturuyor.