Samsung rambo elektrik süpürgesi

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Samsung rambo elektrik süpürgesi özellikleri

  Rambo elektrik süpürgesi

  Samsung yeni model elektrik süpürgesi..Yeni evlenen çiftlere evlilik alışverişlerinde yardımcı olarak zamandan tasarruf sağlayan Samsung rambo elektrik süpürgesi bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.. 2200W motor ve 430W çekiş gücüyle Samsung Rambo baş döndürüyor.

  Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lideri Samsung ev temizliğinde de teknoloji ve tasarımı kusursuz şekilde birleştiriyor. Ürettiği teknolojilerde tüketicilerinin taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendiren teknolojiyi mükemmel bir şekilde buluşturan Samsung, yeni evleneceklere ev temizliğinin en önemli aracı Rambo elektrik süpürgesini sunuyor.

  [​IMG]

  Samsungun sürekli geliştirdiği yeni teknolojilerin en yeni üyelerinden biri olan Samsung Rambo, özel fırçası, Super Twin Chamber motoru, geliştirilmiş filtre sistemi ile maksimum performans için tasarlanmış.
  Aynı zamanda sessiz motoru ve %50’ye varan daha az enerji tüketimiyle de dikkat çeken Samsung Rambo Mavi, Kırmızı ve Gümüş renkleri ile tasarlanmış.

  Yeni Super Twin Chamber sistemi sıradan elektrik süpürgelerine göre daha güçlü ve uzun çekiş gücü sağlarken, tozu en yüksek performansta filtreleyerek kusursuz temizlik sağlıyor. Super Twin Chamber sistemini temizlemek de çok kolay,sadece düğmesine çıkarmanız ve etrafa tozu etrafa dağıtmadan toz haznesini boşaltmanız mümkün.
  Çelik teleskobik borusu üzerinde bulunan kızılötesi uzaktan kumandası ise süpürgenizi kolayca açıp kapamanıza ve süpürdüğünüz yüzeye göre güç seviyesini ayarlamanıza olanak tanıyor.

  [​IMG]
  Dışarı toz sızdırmayı engelleyen HEPA12 filtre sistemi sayesinde Samsung Rambo alerjik kullanıcılara karşı da en güçlü korumayı sağlıyor.