Şeker Bayramı Mesajları

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Şeker Bayramı Mesajları

  En Güzel Şeker Bayramı Mesajları

  Çocukların akraba eş dost ve komşulardan şeker toplamalarından dolayı Ramazan Bayramının bir diğer adıda Şeker Bayramı olmuştur. Bu bayramda uzak yakın tüm dostlarınız tarafından hatırlanmak istiyorsanız aşağıdaki mesajlardan gönderebilirsiniz.

  Candan ve Samimi Günlerimizin temelini Atalım Bereketli ve Hayırlı iman dolu Bir hayat Kuralım Bugün Gibi Şeker gibi Olsun geleceğimiz İnanalım ve Başaralım. şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

  Zaman Akıp Gider Hayatımızdan Elbet, Durduramaz Kimse Bunu Döner Dünya Alır Zamanımızı Boş Dursanda, Bu Byarmın anısına dua Edelim Yaradanımıza. Mübarek Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

  Fani Bir Hayat Yaşıyoruz Fani Dünyada, Bu bayramlarla iman ediyoruz ALLAH’a Ellerimiz Açıldı Göyüzüne Duayla ALLAH’ım Dualarımız Sana Hayırlı Bir Hayat nasip Et bana. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun..

  Şeker Bayramınızı Kutlarım bu yılda Güzel Ve Mutlu Bir Bayram Nasit Etsin ALLAH bu kuLLarına Dualarımızı Eksik Etmiyelim Hayırlı Bir Hayatımız Olsun Bu fani Dünyada. Şeker Bayramınızı Kutlarım.

  Yağmur Damlaları Birleşsin Yüreğinde, Bütün Mutluluklar Konsun Yüreğine, Bütün istediğin hayallerin Ulaşsın Emeline, hayırlı Olsun Bayramında yarınlarında.şeker Bayramını Kutlarım..

  Hayatın Birleştiği Noktalarda, Belki Hüzünlü Belkide Mutlu, Belki Durgun Belkide Yorgun Ama herşeye rağmen Huzurlu Ve Hayırlı Bir Hayat Diliyorum Sizlere, Hayırlı Bayramlar.

  Yaz Yağmurlarının Güneşli ve güzel Günleri Müjdelemesi Gibi, her Bitkinin Bir mevsimi Getirmesi Gibi Bu Güzel Ve Hayırlı Bayramında Ailene Neşe, Mutluluk, Huzur, Sevinç, Getirmesini Diliyorum, Mutlu Bayramlar.

  Bu mübarek Bayramda tatlı gülüşlerini göster fani dünyaya, yeni hayatına gülücükler getirsin inadına, gözyaşların bile mutluluktan aksın bu hayatta, Şeker Bayramınızı Kutlarım.

  Küs Müminlerin El Tokalaştığı, Seven insanların Bir Arada Buluştuğu, Şekfkat ve rahmet Dolu Bu Güzel Bayramda Hayırlısını Nasip Etsin Yüce ALLAH biz Kullarına. Bayramınızı kutlarım.

  Allahın Mübarek rahmeti üzerinde Olsun, içindeki Dünyaya Huzur, Neşe, iman Doldursun, Ahiretin cenneten Bir yer Olsun, Şeker Bayramın Kutlu Olsun

  Mübarek Ramazan Bayramı Bereketli ve Şeker gibi Geçti Bu Güze Ayın Sonunda Şeker Bayramınız Yanı Mübarek ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun Tüm Dostlarıma.

  Şeker Bayramınız Şeker Gibi Bir Hayat Sunsun Geleceğinize Dualarımız Sizinle Bayramınız Mübarek Olsun.

  islamın güzel nuru kalbinde güneş olsun, ahirette yerin Cennet Hz. Muhammed (S.a.v) Efedimiz Komşun Olsun, Günlerin Güzel Hayatın Saadetle Dolsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

  11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı geride Kaldı Bu sende, dualarımız Bereketli iman dolu kalplere, Şeker Bayramınızı Kutlarız.

  Şeker Gibi Tatlı ve Huzurlu geçen Bu Ayın Sonunda inşalah Bu bayramınızda Ramazan Ayı Gibi Şeker Gibi Güzel geçer şeker Bayramınızı Kutlarım.

  Güzel ANıları Hatırladıkça insan Mutlu Olur geleceğindede Böyle Anıları Görmek için umutlu olur, Şeker Bayramınızı Kutlarım Anılarınız ve geleceğinizdeki Güzel Günler gibi Bir gün Geçirmeni Dileği iLe.

  Sadece Bu bayramı Değil her Bayramı Paylaşıyoruz Kalpten Sizlerle önemli Olan yanınızda Olmak Değil Bu günlerde Sizlerle Mutlu Olmak Böyle Güzel Günlerde. Şeker Bayramınız Kutlu ve güzel Olsun.

  Yarın şeker Bayramı Sizlerle Yarında Bereketli Bir gün Geçirmenin Onurunu Taşıyorum içimde güzel Günlerde Hayırlı Bayramlarda Buluşmak üzere şeker Bayramınızı Kutlarım.

  Minil Bir bözyaşı dökülsün Bu Sene Gözümüzden ramazan ayı gibi bereketli mutluluk nasip etsin Yüce Mevlam Bize Yarınki şeker Bayramı Gibi Güzel Ve tatlı bir Hayat Nasip Etsin ALLAHım bize Şeker Bayramınız kutlu Olsun.

  Anılar Paylaşdıkça Çoğalır Bu fanir Dünyada, Dertler paylaştıkça Azalır Acı hayatımızda, Bayramlarda insan birlikte olunca mutlu Olur Nekadar Bu hayat Bizi Yorsada, şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

  Hayat herzaman bir parçamızı Alır Geçen Yıllarda Hayat herzaman Kuyumuzu Kazar fani dünyada, Dualarımızı ALLAH’a imanımızı Ahiretimize Bayramlarımızı Mutlu ve Hayırlı Dileklerle Sunlarım Birbirimize Amin. Şeker Bayramınız Kutlu olsun.

  Yarın için değil her gün için dua edelim birbirimize hayırlısı ile ALLAH cennet yüzünü göstersin bizlere, Şeker Bayramındaki Gibi Mutluluklar ve Güzellikler Nasip Etsin ALLAH bizlere. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

  Bir Şeker Bayramınıda Bırakıyoruz geride, ömürden ömür gidiyor her sene, dualarımız herzaman Sizlere Mutlu Olalım Mübarek Bu günde Şeker Bayramınız Kutlu olsun.

  Yaşamın Sonuna 1 Adım Daha Attık bugün, ömrümüzden giden bir gün daha bugün, ALLAH’ım bizlere Bu mübarek günde Cennet yüzünü göstersin tüm iman dolu kalplere, Şeker Bayramınızı Kutlarım.

  Hayatı Boş Yaşamak Yakışmaz Bizlere Dua ile hürmet edelim Ahiretimize, Bu mübarek Ayın Sonunda Şeker gibi Bir Bayramda Gülsün yüzümüz Dua Edelim ALLAH’a Hep birlikte Şükredelim Bu günleri Bize gösterdi diye.. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun.
  [​IMG]