Seviyor Sevmiyor Dizisi oyuncuları gerçek isimleri

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Ceren tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Seviyor Sevmiyor Dizisi oyuncuları gerçek isimleri
  Screenshot_1.jpg

  Romantik – komedi dizisi She Was Pretty Kore uyarlamalı dizinin adı “Seviyor Sevmiyor” olarak yayına başlayacak. Seviyor Sevmiyor Dizinin başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı‘nın bulunduğu, senaryosunu Aksel Bonfil ile Hakan Bonomo ikilisinin kaleme alacağı dizi yakında ATV ekranlarında.

  Seviyor Sevmiyor Deniz gerçek adı Zeynep Çamcı
  zeynep çamcı -deniz.jpg
  Zeynep Çamcı Kimdir Kısaca
  Zeynep Çamcı Kaç yaşında : 30 Yaşındadır.
  1986 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünden başarı ile mezun olan Zeynep Çamcı ilk televizyon deneyimini Recep İvedik 3 filminde rol alarak gerçekleştirmiştir. Zeynep Çamcı ilk başrol deneyimini ise Beni Böyle Sev dizisinde Ayşem karakteri ile canlandırmıştır

  Seviyor Sevmiyor Yiğit gerçek adı Gökhan Alkan

  gökhan alkan.jpg
  Gökhan Alkan Kimdir Kısaca
  Gökhan Alkan Kaç yaşındadır: 29
  1987 İstanbul da doğan Gökhan Alkan Tiyatro eğitimi almıştır. ilk televizyon deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır. Başarısı ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken Gökhan Alkan Kocamın Ailesi dizisinde Tarık karakteri izleyicinin gönlünü feth etmeyi başarmıştır.
  Seviyor Sevmiyor Tuna gerçek adı Yiğit Kirazcı
  Yiğit kirazcı.jpg
  Yiğit Kirazcı Kimdir Kısaca
  Yiğit Kirazcı kaç yaşında :33
  1983 yılında İstanbul da doğan oyuncu Vicdan dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Yiğit Kirazcı Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almış ve tüm yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde başarı ile mezun olmuştur.

  Seviyor Sevmiyor ---- gerçek adı Zuhal Olcay
  zuhal olcay.jpg
  Zuhal Olcay Kimdir Kısaca
  Zuhal Olcay Kaç yaşındadır: 59
  1957 doğumlu Zuhal Olcay İlerlemiş yaşına rağmen güzelliği ve endamı ile dikkat çekmektedir. Sayısız oyun ve sinemada yer alan Zuhal Olcay son olarak İffet ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerde yer almıştır.


  Seviyor Sevmiyor İrem gerçek adı Gonca Sarıyıldız
  gonca sarıyıldız.jpg
  Gonca Sarıyıldız Kimdir Kısaca
  Gonca Sarıyıldız Kaç yaşındadır.
  Gonca Sarıyıldız 10 Şubat 1986 doğumludur.Ankara Anıttepe Lisesinden mezun olmuş saha sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamlamıştır. Oyuncuyu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa'nın cariyesi olan Fatma Sultan karakterinicanlandrımış daha sonra ATV'de yayınlanan olan Diğer Yarım dizisinde tek yumurta ikizi olan Esma ve Zeynep kardeşleri canlandırmıştır.


  Seviyor Sevmiyor Buket gerçek adı Zeynep Tuğçe bayat
  Zeynep-tuğce-bayat.jpg
  Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir kısaca
  Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında : 26 yaşındadır.
  1990 Mersin doğumlu olan güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden eğitim almış ve avukat olarak mezun olmuştur. Arka Sıradakiler dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Zeynep Tuğçe Bayat son olarak 2016 yılında Star Tv’de yayınlanan Çilek Kokusu dizisinde rol almıştır.

  Seviyor Sevmiyor Asena gerçek adı İpek Tenolcay
  ipek tenolcay.jpg
  İpek Tenolcay Kimdir Kısaca
  İpek Tenolcay Kaç yaşında :46 Yaşındadır.
  1970 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu Örümcek dizisi ile ekranlara konuk olmaya başlayan İpek Tenolcay daha sonra sunuculuk deyimi de yaşamıştır. Kurtlar Vadisi Umutsuz Ev Kadınları rol aldığı son dizilerdir.

  Seviyor Sevmiyor Gazi gerçek adı
  Seviyor Sevmiyor Meriç gerçek adı
  Seviyor Sevmiyor Neşe gerçek adı
   
  Son düzenleme: 7 Haziran 2016