Sindirim enzimi nedir

Konusu 'Kısa Özet Bilgiler' forumundadır ve Demir tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.


 1. Sindirim enzimleri nedir

  Bir sindirim enzimi gıda dökümünde vücut tarafından absorbe edilebilir küçük parçacıklar halinde yardımcı olur. Sindirim enzimleri sindirim sistemi boyunca, tükürük bezi, alt bağırsak için mide yoluyla bulunur. onlar konsantrasyon ve gücü farklı düzeylerde mevcut olmasına rağmen Bu enzimler hem hayvanlar hem de insanlarda, bulunur.

  İnsan vücudunda sindirim dört ana siteleri ve her yerde farklı bir sindirim enzimi salgılar farklı bir bezi vardır. Ağız boşluğu, ya da ağız, mide, duodenum veya kalın bağırsak ve jejunum veya ince barsak enzimler salgılanır sindirim sistemi içinde yerlerdir.

  Ağız boşluğu, ya da ağız, sindirim enzimi tükürük bezleri tarafından salgılanır. Bu enzimler şeker içine nişasta yıkmak. Bu ilk seviye sindirim enzimleri tükürükle karışmış ve hızlı hareket sindirim ilk aşamasında bu kimyasal işlemini başlatmak için.

  Mide içerisinde, enzim dengesini peptidlerin içine protein molekülleri kırılmış sorumlu sorumludur bezleri vardır. Pankreas sindirim enzimi serbest bırakılması kritik bir rol oynamaktadır kalın bağırsağın içinde sindirim enzimleri sorumludur. pankreastan enzim şeker içine nişasta yıkmak, lipidler veya yağlar yağ asidi ve glikojen ve peptidlerin içine amino asitleri. Bu kimyasal reaksiyonların büyük bağırsak içinde sırayla vücut için vücutta hücre için bu önemli yapı taşları absorbe meydana gerekir. ince bağırsak kontrolü yıkmak glikoz ve fruktoz halinde sukroz enzimlerin serbest boyunca bezleri, vücut için gerekli olan hem şekerler.

  Sindirim enzimi doğru ve zamanında ürün olmadan, vücut bağırsak duvarları üzerinden absorbe edilebilir ve kan akışı içine malzemeleri yiyecek dönüştürmek mümkün olmaz. gıda, ağır hastalığı neden vücut ayrılmadan önce gıda besin değeri absorbe olmaz. Her bezlerinin bu salgılar sindirim enzimleri sağlık bakım, doğru sindirim ve besin emilimini önemli bir rol oynamaktadır.

  Bir sindirim enzimi serbest bırakılması ile ilgili sorunlar belirtileri sindirim üzgün, hızlı kilo kaybı ve genel halsizlik yinelenen içerir. yinelenen bir olarak, doktorunuza danışın Bu belirtilerden herhangi biri yaşıyorsanız. Orada sorun sindirim enzimleri ve tedavi yayımlanmasından hemen başlayabilir ilişkili olup olmadığını hızlı bir şekilde belirlemek çeşitli laboratuvar testleri vardır