Skype'a Video Messages özelliği geldi

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Skype'a görüntülü video mesaj özelliği ''Video Messages'' geldi

  Microsoft firması Skype için, anlık mesajlaşma ve görüşme servisleri üzerinde çalışmalara başladı.Bu çalışmalardan biri de Skype'a video mesajları içeren bir özellik ekledi. Bu yeni özellik "Video Messages" şuan sadece Amerika ve İngiltere'de kullanıma açıldı. Ama yakın zamanda diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak.

  Skype kullanıcıları Video mesajları özelliği ile 3 dakikaya kadar kaydedecekleri videoları bir birlerine gönderme imkanı elde edecek. Bu videolu mesajları çevrimiçi iken hem de çevrimdışı gönderilebilecek biçimde tasarlandı.

  Şuan iOS, Android ve Mac kullanıcıları faydalanıyor fakat Windows kullanıcıları için yayınlanmayacak video mesajlar, Windows ve Windows Phone kullanıcılarına daha sonra bir bağlantı ile aktarılabilecek. Bu mesajları, Mac kullanıcıları mp4 formatında bilgisayara kaydedebilecek.

  Bu arada şunu belirtelim Skype Video Mesajlar özelliği bedava değil. Yalnızca Skype Premium'un bir özelliği olarak sunuluyor. Ancak kullanıcılar 20 video mesajı ücretsiz olarak gönderebilme hakkını sahip. Daha fazlası için üzret ödemek gerekecek.

  Aylık 4,99 dolar karşılığında kullanıcılar Skype Premium'a üyelik gerçekleştirse bu özellikten diledikleri kadar faydalanabilecek.
  [​IMG]