Skypeye Bağlanamıyorum

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Skype'ye neden Bağlanamıyorum ?

  Microsoft daha önce Windows Live Messenger'ın kapatılacağını ve Skype ile devam edeceğini duyurmuştu. Beklenen gün nihayet geldi ve Microsoft şirketi Skype ile birleşerek kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için yeni yapılanma içerisine girdi. Artık MSN bilgilerimizle Skyp’ye bağlanabilir ve görüntülü sohbet yapabileceğiz.
  Skype kullanıcıları bu durumdan rahatsız değil ama MSN'den başka program kullanmayan birçok kişi Skype konusunda biraz zorlandı. Her ne kadar özellikleri aynı denilse de Skype'da MSN'nin sağladığı bazı avantajlar mevcut değil.

  Ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz ve bağlantı sorunu yaşıyorsanız çözümü burada:

  MSN Hesabı ile Nasıl Skype’a Nasıl Bağlanılır?

  İlk önce Skype programını kendi resmi internet sitesinden indirip bilgisayara kurun. Skype bilgisayara kurduktan sonra da sağ üst bölümde bir kaç oturum açma yöntemi başlığı altında bulunan Microsoft hesabı’na tıklayın.

  MSN Şifresi İle Skype Bağlanma

  Microsoft Hesabını tıkladıktan sonra MSN hesabımıza ait e posta adresi ve şifrenizi girerek, Oturum aç butonuna tıklayarak devam edin.

  Karşımıza iki seçenek çıkacak. Bunlardanbirincisi Bir Skype hesabım var, diğeri ise Skype da yeniyim biçiminde..
  Biz burada Windows Live Messenger hesabı ile giriş yapacağımız için ikinci seçeneği seçiyoruz. Skype kullanım koşullarını onaylayıp bağlanıyoruz.

  Eğer Skype'de e-posta adresiniz ve şifrenizi yazdığınız halde bağlantı sorunu yaşıyorsanız aşağıda resimde gösterilen yolu deneyin.

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...