Skypeye Kaydol

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Skypeye Nasıl Kaydolunur Resimli Anlatım

  Skype hesap oluşturma skype kaydolmak skype üye olmak ve dünyanın her yeri ile anında mesajlaşıp konuşmak artık çok basit ve kolay. Skypeye üye olup kaydolduktan sonra skypenin çok hızlı ve kolay indirilen mesajlaşma programını indirip dünyanın her yeri ile mesajlaşa bilir ve çok ucuza telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Skpye hesabı oluşturmak için gerekli olan linki sizin için aşağıya çıkardık ve skype üye olma sayfasında doldurmanız gereken yerleri resim ile sizlere gösterdik. Skypeye kaydolup görüntülü ve görüntüsüz mesajlaşmak ile çok ucuza dünyanın her yeri ile telefon görüşmesi yapmak için aşağıdaki linke tıklayıp resimde gösterilen yerleri doldurup kaydetmeniz yeterli.

  Skypeye hemen kaydolup hesap oluşturmak için burayı tıklayabilirsiniz.

  Skype linkini tıkladıktan sonra takip etmeniz gereken adımları resimli olarak şöyle anlatabiliriz.

  1-) Öncelikle linki tıkladıktan sonra skype hesap oluşturup kaydolabilmeniz için gerçek kimlik bilgilerinizi kırmızı çizgi ile belirtiğimiz boşluklara girip ok işareti ile belirttiğimiz yerleri doldurmalısınız.
  [​IMG]

  2-) Listenin daha aşağısında ise skype kaydolduktan sonra hesabı nasıl ve hangi isimler ile kullanacağınız ile şifre bölümleri yer almaktadır. Bütün bunları girdikten sonra sözleşme şartlarını kabul ederek kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz.
  [​IMG]

  Skypeye msn Messenger ile ortak çalışmaya başladıktan sonra kullanıcı potansiyelini ikiye katlamış durumdadır. Msn Messenger ara yüzünü mesajlaşma panelini tamamen değiştirmiş ve skype olarak açılmaktadır. Msn Messenger hesabı ile mesajlaşmak için skype panelini kullanmanız gerekmektedir.
  yawux@webokur.net