snapchat şifremi unuttum

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Ceren tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan ve ya mobil cihazınızdan yapabilirsiniz.

  Snapchat şifre değiştirme işlemini mobil cihazınızdan yapmanız için; öncelikle Hotspot Shiled uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu güvenli bir VPN uygulamasıdır. Hotspot Shiled uygulamasını indirtikten sonra uygulamayı açarak aktif hale getiriyoruz. Bunun için uygulamayı açtığınızda, sizi yönlendirdiği şekilde mobil cihazımızın içerisinden VPN profilini oluşturmayı onaylıyoruz. Hotspot Shiled bir haftalık VPN kullanımını size ücretsiz olarak veriyor. Bir hafta sonrasında ise ücretli olarak kullanabiliyorsunuz.

  Hotspot Shiled uygulamasını aktifleştir dikten sonra Snapchat’in kendi içerisindeki “Oturum aç > Şifreni mi unuttun?” kısmından Support sayfasına sorunsuz bir şekilde gelerek şifre sıfırlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

  Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan yapmanız için; tarayıcınıza eklenti kurmanız gerekiyor. Bu işlemi de Google Chrome üzerinden “ZenMate” eklentisini kurup aktif etmeniz gerekiyor. Bunun ardından snapchat.com’dan Support kısmına girebilir ve şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.