Supernatural dizisi ve oyuncuları resimli

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Klaus tarafından 28 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Supernatural dizisinin oyuncuları resimli

  Uzun bir liste bekliyor olabilirsiniz ama başrolde sadece 2 oyuncu var. Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester).

  Önce dizi hakkında kısa bir bilgi vereyim.

  Dizi 2 erkek kardeşin (Dean ve Sam) annesinin doğa üstü bir varlık tarafından öldürülmesiyle başlıyor. Babaları John Winchester zaten bu doğaüstü kötü varlıkları hayatı boyunca avlıyordu. Dean ailesine ve annesi öldükten sonra özellikle babasına çok yakındı. Sam ise onlardan uzakta kız arkadaşıyla birlikte yaşıyordu. Dolayısıyla Dean, Sam'e göre çok daha fazla tecrübeye sahip avlanmak konusunda.

  Bir gece, Dean, Sam'in evine gelir ve babasının avlanmak için çıktığını fakat günlerdir dönmediğini söyler ve 2 kardeş babalarını aramaya koyulurlar ve böylece 2 kardeş daha da yakın olurlar birbirlerine. Maceranın başlangıcı böyle.

  Dizi IMDB üzerinden 122.447 oyla 8.5 puana sahip.

  Jared Padalecki

  [​IMG]

  19 Temmuz 1982'de doğmuş. 12 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başlamış. 1999 yılında "Claim to Fame" adlı ödülü almaya hak kazanmış. Jared, San Antonio, Teksas da yaşamış. 2000 yılında mezun olduktan sonra oyunculuğunu geliştirmek için Los Angeles'a taşınmış. "Gilmore Girls" dizisinde rol almış ve ardından "Supernatural" dizisinde halen rol alıyor ( 9 sezondur ).

  Jensen Ackles

  [​IMG]

  Jensen 1 Mart 1978'de doğmuş. Jensen, Days of our Lives adlı dizide aldığı rolle ilk olarak tanınmaya başlanmış. Aynı dizi sayesinde Daytime Emmy ödülünü almaya hak kazanmış. Daha sonralar, "Dark Angel" ve "Smallville" adlı dizilerde rol almış. Jensen, Dallas, Teksas'da yaşamış. Oyuncu başta fizik tedavi okumayı düşünmüşmüş sonradan o da Los Angeles'a oyunculuk eğitimi almaya gitmiş. Şimdi "Supernatural" dizisinde halen rol alıyor ( 9 sezondur ).