TC Kimlik No İle SSK Sorgulama

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  SSK sorgulaması yapabilmek için TC numarası ile sorgu yapılacak adres linki aşağıdadır.Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan ekranda sizden istenilen bilgileri doğru biçimde girin ve sorgulama yapmaya başlayın.

  Sosyal Sigortalar Kurumu SSK Sorgulama Hizmetinde TC Kimlik No İle SSK Sorgulama şifresiz olarak görebilme imkanına sahipsiniz. Bu kolaylık sayesinde dileyen herkes istediği vakit T.C. Kimlik numarası ile SSK sorgulama işlemini gerçekleştirebilecek.

  Aşağıdaki bağlantıya girerek açılan sayfadaki ''TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi'' gibi bilgileri nüfus cüzdanınızda olduğu gibi, büyük harflerle doldurun. Daha Sonra ''SORGULA'' denilen yere tıklayın açılan sayfadan ''Hizmet Dökümü 4A'' yazan yere tıklayın.

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/tc-kimlik-no-ile-ssk-sorgulama-30125.jpg] tc-kimlik-no-ile-ssk-sorgulama-30125 [/IMGALT]

  Bağlantıdan, emekli aylık bilgisi, sigorta pirim gün sayısı öğrenme, hizmet dökümü alma ( 4A, 4B ), emekli aylık bilgisi (4A, 4B, 4C ), tescil kaydı tespiti ( 4A, 4B, 4C ), emekli aylığı kesintisi ( 4 C ), işgörmezlik ödeme (4A, 4B ), sağlık provizyon sorgulama, sigorta başlangıç ve bitiş tarihleri bilgisi gibi hizmet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  TC Kimlik No İle SSK Sorgulama İçin BURADAN Tıklayınız