Terazi Burcu Ağustos 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. 2012 Terazi Burcu Ağustos ayı yorumları

  Terazi Burcunu Ağustos ayında neler bekliyor? Terazi Burcu Ağustos 2012 Yorumu


  Sevgili teraziler bu ay canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Yaşayacağınız bazı olaylar size geçmişi hatırlatabilir. İş konusunda kafanız karışık gibi görünüyor.Kariyer hayatınızda önemli yardımlaşmalar söz konusu.
  7 Ağustos tarihinde arkadaşlarınızın yanında ve sosyal ortamlarınızda biraz suskun olabilirsiniz. Bir çok şey size fazlasıyla boş gelebilir. Alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı iyiye doğru düzelteceğiniz ve gücünüzü bu alanlarda kullanacağınız bir dönemdesiniz.
  Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz.
  Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Dış ortamlara dayalı işler, uzaktaki akrabalar, seyahat, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı sorun ve problemler yaşıyorsanız artık bu sorunların
  [​IMG]
  Terazi burcu 2012 aylık burç yorumu

  Venüs sizin burcunuzun yöneticisi olduğundan, hayatınızda, görüntünüzde veya ilişkilerinizde bir takım aksilikler oluşmuş olabilir. Ama siz hiç merak etmeyin, geleceğinize yönelik işlerde, sosyal çevrenizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelecek. Arkadaşlarınız ve sizi destekleyen konusunda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Ay sonu iş alanlarınızda bazı zorlanmalarınız oluşabilir.
  Özel hayatınızda da dikkatli adımlar atmalı, sevdiğiniz kişiyle gereksiz sürtüşmelere girmemelisiniz.

  kaynak astrolojiburc.com