Terazi Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.


 1. Terazi Burcu Aralık 2012 Falı, Terazi Burcu 2012 Yorumu

  Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumları 2012

  Aşk gezegeni, burcunuzun yöneticisi Venüs ayın büyük bölümünü burcunuzda geçirerek çekici ve karizmatik görünmenizi sağlayacak. Fikirlerinizi yazılı ve sözlü olarak ifade ederken Merkür gerilemesine rağmen nazik, anlayışlı ve sevecen cümleler seçecek, başkalarının kalbini kazanacaksınız.
  Bu dönemde bir hayat ortağına ihtiyaç duyabilirsiniz. Evlilik fikrini kafanızdan atamayacaksınız. Evliyseniz bu dönemde ilişkiniz samimi, sıcak ve paylaşımlarla dolu olacak her ikinizi de memnun edecek. Yalnızsanız hayranlarınızın arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

  Aile kurmak üzere başkalarına karşı mücadele vermeye hazır hissedecek ve ilişkinizi korumayı başaracaksınız. Öte yandan aile içinde çıkabilecek tartışmalara, kırgınlıklara karşı dikkatli olmalı, ani öfke patlamalarının ailenizle ilişkilerinizi kopma noktasına getireceğini bilmelisiniz. Enerjinizi evinizde yapılacak değişikliklere yöneltmeli, güvenlik önlemlerinizi göz ardı etmemelisiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde bağlantılar kurmaya başlayacak, medya çalışmalarınızda büyük başarılara imza atacaksınız. Bilginizi paraya dönüştürmekte zorlanmayacak, kişisel tarihinizi yeniden yazacaksınız. Kasım fırsatlarla dolu bir ay. Umarım sadece izleyici olmaz, şansınızı iyi kullanırsınız.

  Sevgili Teraziler, Aralık ayında eğitim ve finansal alanında devrim niteliğinde olumlu değişiklikler yaşayacaksınız.Aralık ayı boyunca size aradığınız finansal fırsatları getirecek. Kendinize yeni para kaynakları yaratacak, yapacağınız yatırımlarla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Beklemediğiniz mali sürprizlerde sizi mutlu edecek.

  Kaynak: astrolojiburc
   


 2. Cevap: Terazi Burcu Aralık 2012 Yorumu

  Aralık ayında her şey güzel olacak gibi :D