Terazi Burcu Temmuz 2012 yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 15 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Terazi Burcu Temmuz 2012 yorumları

  2012 Terazi Burcu Temmuz ayı yorumu

  Sevgili Teraziler,temmuz ayına yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve kadersel alanlarınızı etkileyen bir tutulma ile başlıyorsunuz.

  Bu ay yabancı ortaklı işleriniz, seyahatleriniz, eğitim fırsatlarınızı arttırabilir. Bu alanda beklenmedik ve hayatınızı etkileyecek oluşumlar yaşayabilirsiniz.
  Yine medyada bir işiniz varsa ya da hukuka, ticarete, spora, dayalı oluşumlarınız varsa sizi harekete geçirici etkiler altında olacağınızı bilin.

  Hayatınızla ilgili önemli kararlarda destek alacak, yurtdışı bağlantılı işlerinizi istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Özellikle iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizde gerçekçi adımlardan uzaklaşmayın Büyük medya planları, yabancılarla işbirliği veya akademik kariyer gibi alanları bir süreliğine arka plana atıp daha çok yakın çevrenizle ilgilenme zamanınız.

  Bu ay gelişmeler, müşterilerle yakın temas halinde olmanızı, bol bol ziyaretler yapmanızı ve şirket içi iletişime zaman ayırmanızı sağlayacak. internet, kendinizi en doğru ifade edeceğiniz alan görünüyor.
  Yazmayı ve sanatı seviyorsanız yeni bir kitap, makale veya blog hazırlığı içine gireceksiniz. Yine eğer varsa, ailenizle ilgili sorunlar da çözümlenecek.
  En iyi sonuçları alabilmek için evinizle ilgili projelere ya da ailenizle bazı meseleleri görüşmeye başlıyabilirsiniz.

  Şayet bebek sahibi olmaya hazırsanız, uzun zamandır beklediğiniz mutlu habere kavuşuyorsunuz.

  alıntı