Tumblr Nasıl Üye Olunur?

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve webkolik tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Tumblr Nasıl Kayıt Olunur?

  Tumblr nedir, nasıl kullanılır, nasıl üye olunur?: Tumblr'e hızlı ve kolay bir biçimde üye olabilirsiniz.Türkçe dil desteği sunan Tumblr üyelik için birkaç tıklama ile mümkün. Bilgisayarınızdan cep telefonunuzdan hatta e-postalarınızdan metin, fotoğraf, bağlantı, müzik ve video paylaşımında bulunabilirsiniz. Tumblr sayfanızın HTML kodlarına kadar hemen herşeyi kişiselleştirmenize müsade eder.
  Tumblr ile blog açmak için ilk önce yapmanız gereken siteden üyelik almanız. Tumblr'e kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  Tumblr Kaydolma Linki: https://www.tumblr.com/register

  [​IMG]

  E-Posta, Parolave Kullanıcı Adı yazan yerleri doldurun. Kullanıcı adınızın aynı zamanda bloğunuzun adresi olacağını da unutmayın. Kullanıcı adı webokur girerseniz, Tumblr blog adresiniz webokur.tumblr.com şeklinde olacak.Daha sonra açılan ekrandan ilgi alanlarınızı işaretleyin.Tumblr sizin için tavsiye bloglar sunacaktır. Bunları takip etmek zorunda değilsiniz. Resimde yazan karakterleri girdikten sonra Tumblr otomatik olarak E-Posta hesabınıza bir aktivasyon kodu gönderiR.. Gelen maili onayladıktan sonra bloglamaya başlayabilirsiniz artık.

  Tumblr Nasıl Kullanılır

  Tumblr'e kayıt olduktan sonra http://www.tumblr.com/customize adresinden bloğunuzun bilgi, tema ve görünüm şekillerini değiştirebilme imkanı sunuyor. Buradan gerekli gördüğüz yerleri butonlardan değişebilirsiniz.