Turkcell Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Yavuz tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Turkcell Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır

  "Cebimde internetim olsun” diyenlere Turkcell’den büyük indirim kampanyası! Siz de cebinizde, internette doyasıya gezinmek istiyorsanız, İndirimli 100 MB İnternet Paketi Kampanyası ile tanışabilirsiniz.
  Turkcell Hazır Kart İnternet Paketleri, 3G hızında ve uygun fiyatlarla cebinizden internete ulaşmanızı sağlayan Turkcell internet tarifeleridir.

  Turkcell Aylık İnternet Paketi
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2012

 2. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Cevap: Turkcell Aylık İnternet Paketi Nasıl Yapılır

  Almak istediğiniz paketin anahtar kelimesini 2222’ye ücretsiz SMS atarak (Aylık 100 MB için AY yazıp 2222'ye SMS gönderilir), Online İşlemler’den, Turkcell İletişim Merkezi'ne giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak 3G internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Hazır Kartlı ve Faturalı tüm aboneler bu paketi satın alabilirler. Paket 30 gün boyunca geçerlidir ve iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.

  İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Hazır Kartlılar internet paketlerinde kalan kullanımlarını; aylık 100 MB paketi için*123*39# ve aylık 250 MB paketi için *123*104# tuşlayarak öğrenebilirler.