Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Twitter Hesabı Silme nasıl hesap kapatılır

  Binlerce kullanıcı Twitter’a dünyanın heryerinde anında mesaj atabiliyor. Ancak bazen bir nedenden dolayı hesabı silmek gerekebilir. Basit bir işlem olan Twitter hesabını silmenin en kolay şeklini aşağıda resimlere bakarak görebilirsiniz.Twitter üyelik gibi hesap kapatmak silmek de çok kolay. Dilerseniz şimdi Üyeliğinizi nasıl sonlandıracağınıza geçelim.
  Öncelikle Üyelik silme işleminde,bilmeniz gereken ufak bir hatırlama da bulunalım. Burada gerçekleştireceğimiz işlem başka sosyal sitelerdeki gibi dondurma işlemi değil üyelik iptali olacak. Daha açık bir ifadeyle hesap dondurma daha sonradan geri aktif edilir ancak Twitter’da ise üyelik iptalinden sonra geri dönmek istediğinizde tekrardan üye olmanız gerekir.

  Birinci adım olarak Twitter hesabınıza girin. Üstte bulunan menülerden “AYARLAR” tıklayın settings içeriğinden de en alt kısımdaki “Hesabımı devre dışı bırak” yazan kısma tıklayın..
  İkinci adım olarak “ EVET, HESABIMIN DEVRE DIŞI BIRAKILMASINI SİLİNMESİNİ İSTİYORUM” yazısına tıklıyorsunuz.Böylece twetter'daki aboneliğinizi bitirmiş olursunuz. İşte bu kadar. Artık twitterla bağınız kalmadı.

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/twitter-77760.jpg]twitter-77760[/IMGALT]

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/twitter-2-5674.jpg]twitter-2-5674[/IMGALT]

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/twitter-3-47998.jpg]twitter-3-47998[/IMGALT]