Uzaktan kumandalı fotoğraf makinesi

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 14 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Fotoğraf Makinesi'ne Uzaktan Kumanda!

  Samsung'un Wi-Fi bağlantılı smart fotoğraf makineleri, cep telefonu veya tabletinizle uzaktan kumanda edilerek fotoğraf çekmenize imkan tanıyor. Arkadaşınızı, beğendiğiniz bir objeyi ya da güzel bir manzara görüntüsünü fotoğraflamak kolay. Ama iş kendi fotoğrafınızı, arkadaşınızla ikili fotoğrafınızı veya sizin de içinde bulunduğunuz büyük bir aile, arkadaş grubu fotoğrafını çekmek istediğinizde zorda kalırsınız. Herhangi bir fotoğraf makinesinde zamanlayıcıyı ayarlamalı ve geri sayımda koşarak yerinizi almanzı gerekir. Ancak Wi-Fi bağlantılı bir Samsung MV900F makinanız varsa bu durum artık çok kolay olacak.

  Çünkü Samsung’un Wi-Fi bağlantısına sahip MV900F smart fotoğraf makinesi, firmanın akıllı telefon ve tabletlerine yüklenebilen ''Samsung Remote Viewfinder'' programıyla uzaktan kumanda edilebiliyor. Böylece herkesin dahil olduğu bir grup fotoğrafına akıllı telefonunuz veya tabletinizi uzaktan kumanda gibi kullanarak çekebilirsiniz.

  Çektiğiniz bu fotoğrafları ya da videoları Wi-Fi kanalından bağlanarak anında sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  [​IMG]
  Samsung akıllı telefonunuza yüklediğiniz ''Samsung Mobile Link'' uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları akıllı telefon ve tabletinize kablosuz olarak aktarabileceksiniz.