Vodafone dakika sorgulama

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Vodafone kalan dakika sorgulama numarası faturalı faturasız 2013

  Vodafone kalan internet sms ve kalan konuşma dakikalarını öğrenmek için Vodafone'nin ilgili numaralarına kısa mesaj göndermeniz yeterli. Vodafone kalan dakika ve sürelerinizi öğrenmek için katılmış olduğunuz kampanyalı paketlerin isimlerine göre mesaj metinleri değişmektedir. Vodafone kalan dakika sms ve mms sürelerinin hepsini 7048 numaralı mesaj merkezinden sorgulaya biliyorsunuz. Sadece baş tarafına Vodafone kalan sürenizi öğrenmek için paketin kodlanmış şekilde ismini yazıyorsunuz. Vodafone kalan süreleri öğrenmek için aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz. Vodafone kalan dakika sorgulama 7048 mesaj merkezinden faturalı ve faturasız bütün kullanıcılar yararlanabilirler.

  Vodafone kalan dakikalarını öğrenmek ve sorgulamak için büyük harfler ile DK yazıp 7048 numaralı mesaj merkezine kısa bir sms ücretsiz olarak göndermeniz yeterli.

  Vodafone kalan SMS mesaj sürelerini öğrenip sorgulamak için SMS büyük harfle yazarak 7048 numaralı mesaj merkezine ücretsiz olarak kısa bir sms gönderiyoruz.

  Vodafone kalan MMS sürelerini öğrenip sorgulamak için de MMS SORGU büyük harfle kelimelerin arasında bir boşluk bırakarak 7048 numaralı merkeze kısa mesaj gönderiyoruz.

  Vodafone kalan internet süresini öğrenip sorgulamak için ise INTERNET SORGU yazarak kelimelerin arasında bir boşluk ile 7048 numaraları hatta ücretsiz bir sms gönderiyoruz.

  Vodafone son olarak kalan TL tutarını öğrenmek için büyük harflerle TL yazıyor ve hepsinde aynı olduğu gibi 7048 numaralı merkeze ücretsiz bir kısa sms gönderiyor ve kalan bakiyelerimizi öğrenebiliyoruz.