Vodafone Football Cup Kampanyası

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Vodafone Football Cup Başlıyor

  Vodafone Football Cup Kampanyası 2012

  Avea ve Turkcell in değişik kampanya ataklarına Vodafone Football Cup kampanyası ile karşılık veriyor.

  Sporun ve sporcunun global destekçisi Vodafone’un 3. kez düzenlediği Vodafone Cup başlıyor. Pascal Nouma`nın katılımıyla İstanbul, Ankara, Bursa, Trabzon, İzmir, Antalya, Adana, Elazığ, Şanlıurfa ve Gaziantep`te gerçekleşecek Vodafone Football Cup başlıyor. Sen de sahada kendine ve arkadaşlarına güveniyorsan, 8 kişilik takımını kur, hemen en yakın Vodafone Cep Merkezi`ne gel kaydını yaptır, bu heyecanı yaşa. Vodafone Football Cup Kampanyası 1 Ekim 2012 ve 30 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Vodafone Football Cup futbol turnuvası sadece İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Gaziantep, Urfa, Elazığ, Antalya, Trabzon illerinde gerçekleştirilecektir.

  Turnuvaya katılım 6 asil 2 yedek kişiden oluşan toplam 8 kişilik takımlar ile gerçekleştirilir.

  Turnuva katılımı ücretsizdir.

  Kurulacak her takımda minimum 4 Vodafone bireysel abonesi olmalıdır.

  Turnuvaya katılmak için takım kayıtları 1 Ekim 2012 ve 30 Kasım 2012 tarihleri arasında 10 ildeki Vodafone Cep Merkezleri`nden olacaktır.

  Eleme maçları sonucunda her ilin birinci olan takımının tüm oyuncularına HTC Desire X marka cep telefonu, Türkiye finallerinde şampiyon olan takımın tüm oyuncularına da HTC One S marka cep telefonu hediye edilecektir.

  Türkiye finalleri ve yurt dışındaki organizasyona katılım için takım oyuncularının seyahat, vize konaklama masrafları Vodafone tarafından karşılanacaktır.

  İl elemelerindeki maçlar için oyuncuların tüm masrafları kendilerine aittir.
   

 2. Cevap: Vodafone Football Cup Kampanyası

  nasıl kayıt olucaz yardım edin lütfen
   

 3. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Cevap: Vodafone Football Cup Kampanyası

  Turnuvaya katılmak için takım kayıtları 1 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında 10 ildeki Vodafone Cep Merkezleri'nden olacaktır.
  Turnuvaya katılım 6 asil 2 yedek kişiden oluşan toplam 8 kişilik takımlar ile gerçekleştirilir. Turnuva katılımı ücretsizdir. Kurulacak her takımda minimum 4 Vodafone bireysel abonesi olmalıdır.

  Vodafone Football Cup futbol turnuvası sadece İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Gaziantep, Urfa, Elazığ, Antalya, Trabzon illerinde gerçekleştirilecektir.


  Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ
   

 4. Cevap: Vodafone Football Cup Kampanyası

  basvurularımız gerceklestı turnuvalar ne zaman baslanacak acaba
   

 5. Cevap: Vodafone Football Cup Kampanyası

  1 Aralık ile 1 Mart arasında elemeler yapılacak. 10 ilde yapılacak elemelerin ardından grupta kalan takımlar Nisan ayında İstanbul'da yapılacak şampiyonanın ardından birinciyi belirleyecek. Turnuvanın yıldızı olarak Pascal Nouma elemelerin yapılacağı illerde aktiviteler düzenliyor. İllere göre eleme tarihlerini Vodafone Cep Merkezlerinden öğrenebilirsiniz.