Ya tutarsa niyetine sevgiler

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Elif tarafından 9 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Sevildiğinden emin olamazsın, fakat sevdiğinden emin olursun..Ya tutarsa niyetine sevgiler.

  Sevmek ve sevilmek insanoğlu için bir ihtiyaçtır. Sevgi öyle kıymetlidir ki bütün canlılar sevgiye muhtaçtır. Sevgisiz hayatı düşünmek herkesin birbirine nefretle baktığını ve kırdığını hayal etmek zor değil. Dolayısıyla sevgi bir ihtiyaçtır ve sahip olduğumuz kıymetli bir hazinedir. Yüreğimizde sevgiye yer verdikçe, onu paylaşır, paylaştıkça da büyütürüz.

  [​IMG]

  Peki hayatımızda kimleri seviyoruz ? Anne, baba, kardeş,akraba, komşu, okul arkadaşı, eşimiz, çocuklarımız, iş arkadaşımız, kedimiz, köpeğimiz derken liste uzar gider..ve anlıyoruz ki yüreğimizde bir çok sevgi var.

  Sevilen kim olursa olsun iyi ki varlar.

  Biz Nasreddin Hoca’nın torunlarıyız. Hep bir umut var içimizde.. - Ya severse ?

  Sadece sevmek değil sevilmekte bir ihtiyaçtır. İnsanoğlu sevilmeye de muhtaç. Yüreğinde sevgi olan merhametli olur. Kimseyi bilerek kırmaz, karşısındakine daima saygı duyar.

  Sevdikçe başkaları tarafından da sevildiğimizi hissederiz. Sevmek aslında ruhumuzun en önemli ihtiyacıdır.Her an aldığımız nefes gibi sevdiklerimizin de değerini bilerek yaşamak gerekir. Gelin hep birlikte tüm sevdiklerimize sevgimizi söyleyelim çok geç olmadan...

  SENİ SEVİYORUM ve DAİMA SEVECEĞİM..
   

Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...