Yay Burcu 2012 Ağustos yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Yay Burcu 2012 Ağustos ayı yorumu, 2012 aylık burç yorumları

  Ağustos 2012 yay burcu yorumu

  Sevgili yaylar 2012 Ağustos ayına iş ve kariyer konularınız aktif olarak başlıyorsunuz. Önemli iş toplantıları ve görüşmelerinde abartılı davranışlardan ve tutamayacağınız sözlerin altına girmekten kaçının. Özel hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir.
  Borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalı. İş hayatınızda yapmak istediklerinizin tadını çıkaramayabilirsiniz. Bunun nedeni çok hızlı duygu değişimleri yaşamanızdan kaynaklı olabilir. Eleştiriyi dozunda yapmaya çalışın.

  [​IMG]
  Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak.Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkiler evinizde hareketlilik söz konusu olabilir.

  Özel hayatınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlığınızda zorlandığınız olaylar geride kalmaya başlayacak. Aşk hayatınızda da sürtüşmelere açık bir ay olacak.Bir çok konuda kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları devreye girebilir. Önemli ve ortaklı iş konularında önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Konuşma ve görüşmelerinizde kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Ortaklaşa para konularında sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklarınız olabilir.

  Alıntı: astrolojiburc