Yay Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır. 1. 2012 yay burcu yorumu, yay 2012 burç yorumları

  Yay Burcu Aralık 2012 Falı

  Aralık öncesi ve sonrası olarak yaşantınızı iki ayrı bölüme ayıracaksınız. Güneş tutulmaları 1 ay boyunca etkilidir. Aralık ortasına kadar olan zaman dilimini iyi değerlendirin.
  İşlerinizde ve ilişkilerinizde çıkacak iletişim sorunlarını büyütmemeye çalışın Merkür Akrep burcunda geri hareketine devam edecek. Biraz içe dönmek, geçmişi ve şimdiki zamanı sorgulamak, yalnız kalmak hatta abartılı bir izolasyon size çok şey kazandırabilir. Öte yandan geçmişle yüzleşmek, düşüncelerinizin, zihninizin karışmasına sebep olabilir. Sorunları çözememek ve kontrol edememek sizi huzursuz edebilir.
  İç gözlem yapıp kendinizle, sorunlarınızla yüzleşirken hisleriniz ve sezgileriniz artacak. Düşüncelerinizi dağınıklıktan kurtarmak, sevmediğini yönlerinizi törpülemek için bu bir fırsatlar dönemi olabilir. Aşk yaşamınız Aralık ayında dört dörtlük olabilir. Tabii biraz dikkatle ve gezegenlerin yardımıyla! Aşk gezegeni Venüs ayın büyük bölümünü Terazi burcunda yani arkadaşlık, grup çalışmaları ve dernek aktiviteleri alanında geçirecek. Yalnızsanız kalbinizin gerçek sahibini dostlarınızın arasından seçebilirsiniz. Veya kalabalık bir fuar alanında ruh eşinize rastlayabilirsiniz.
  Kendinize yeni fırsatlar yaratmak için çalışacak ve başaracaksınız. Para kazanırken harcama yapmaktan da geri kalmayacaksınız sevgili Yay. Satın almak, sahip olmak duyguları sizi heyecanlandıracak. Enerjinizi kazanıp harcamaya değil, kazanıp yatırım yapmaya yöneltmelisiniz. Para ve iş konusunda rekabetçi, tuttuğunu koparan biri olarak kazandıkça kendinizi güvende hissedeceksiniz.
  Mali konularda hırslı, atak, cesur ve girişimci davranışlarınızla kazanacak, taleplerinizde kararlı ve keskin olacaksınız.

  Astrolog Zeynep Turan