Yay Burcu Kasım 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. 2012 Yay Burcu - Yay Burcu Aylık Burç Yorumları - 2012 Yay Burcu yorumu

  Yay Burcu Kasım 2012 Falı

  Bu ay çalışmalarınız karşılığında işinizle bağlantılı gelişmeler göreceksiniz. İçinde bulunduğunuz çevrede eleştirici davranabilir huzursuz olabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde, evlilik meselelerinde,işinizle ilgili geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla tekrar karşılaşabilir. Buna karşılık ani girişimlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz.
  12 Kasım'a kadar, günlük işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızda çok hassas davranabilir, meselelerin derinlerindeki problemleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
  Bu dönemde Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir. karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz.
  Bugünlerde bakımla ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Kendinizi bir değişim sürecinin içinde bulabilir, hatta günlük alışkanlıklarınızı da değiştirebilirsiniz. Çalışmalarınız esnasında, sağlığınıza da dikkat etmeniz yerinde olur.
  Bu kasım ayının sizdeki etkileri, kendinizi karamsar ve yalnız hissedebilir, çabalarınızdan somut sonuçlar almakta zorlanabilirsiniz. Maneviyata olan inancınızı sarsacak olaylar yaşayarak maneviyatınızın test edildiğini farkına varabilirsiniz.
  Karşılıksız yardımlar ve fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilir buna karşılık siz bu tür desteklerden mahrum kalabilirsiniz. Bu süreçte sabırlı olursanız oldukça güçlü biri olarak ödülünüzü alabilirsiniz. Bu dönemde burcunuza geçecek olan Mars, enerjinizin yükseleceği ve çok aktif olacağınız bir dönemi işaret ediyor. Ama bu dönemde, öfkeli ve sabırsız tavırlarınız ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

  Alıntı