Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Yay Burcu Temmuz 2012 yorumları,

  2012 Yay Burcu Temmuz ayı yorumu, 2012 Aylık burç yorumları - yay burcu temmuz 2012

  Sevgili yaylar bu ay birçok alanda mutlu gelişmeler olacak, özel hayatınızda, ilişkilerinizde ya da evlilik hayatınızda önemli kararlarınız gündeme gelebilir .Temmuz ayı boyunca yeni bir ilişkiye adım atmak, evlilik aşamasına geçmek, nişanlanmak veya uzun soluklu bir ilişki içerisinde bulunmak söz konusu olabilir.

  Sosyal çevrenizden bu dönem içinde destek görecek ve çeşitli anlaşmalara imza atabileceksiniz. Yine taşınma ve yer değiştirme gibi konular öne çıkabilir. Ayrıca yeni projeler, ortaklıklar gündemine yerleşecek. Ev ve aile hayatınızda bazı yanıltıcı durumların sizi etkilemesine izin vermeyin.

  Yine bu ay önce başvurduğunuz bir işle ilgili ilginç gelişmeler olabilir bu işi alabilirsiniz.Bu iş özgeçmişinizde ya da referanslarınızda önemli bir yer teşkil edecek. Bu mükemmel güzellikleri mutlaka kutlamalısınız! Uzun zamandır göstermiş olduğunuz çabaların ve yoğun çalışmaların mükafatını sonunda mutlaka alacaksınız. Evinizle ilgili yenileme ya da taşınma planlarınız olabilir.
  Hem özel hem de iş hayatınızdaki gerçekleşen sevindirici gelişmelere bir yenisi daha ekleniyor olacak. İyimserliğinizi koruyun.

  Çevrenizdeki ani değişimlerden en olumlu etkilenenlerden birisiniz.
  Kişisel gelişiminiz fırsatları yurt dışı veya medya bazlı olabilir.
  Akademik kariyer için bir başvurunun tam sırası. Organizasyon şemasındaki yeriniz gittikçe sağlamlaşıyor. İş hayatında vizyon getiren konuşmalar için ideal zamanlar. Eğer doğum gününüz 2 temmuz veya beş gün yakınlarına düşüyorsa bu dönemin etkilerini daha fazla hissedeceksiniz Aşk ve ilişkiler keyif ve zevkle alakalı şeyler, aşkla ilgili konular, eğlenmek, yeni giysiler giymek, güzel gözükmek, Olumlu enerjiniz daha fazla olumlu enerji çekecek.