Yengeç Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Yengeç Burcu Aralık 2012 Falı, Yengeç Burcu 2012 Yorumu

  Yengeç Burcu Aralık Ayı Yorumu 2012

  Aşk hayatınız açısından çok özel bir ay geçireceksiniz. Eski aşkınıza yeniden dönmek isteyecek ve ondan seneler sonra haber alacaksınız. çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir devre başlayacak. Çıkacak sorunlara karşı pratik çözümler bulmakta zorlanırken, iş değişikliği yapmak için uygun bir zamanda değilsiniz.
  Bu dönemi geri planda kalarak, elinizdeki işleri programlayarak, çözüm üreterek ve yeni fikirlerinizi şekillendirerek geçirmelisiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamaya dayalı tartışmalar gelişebilir.
  Aralık ayında, Aşk hayatınızla ilgili konularda yanlış anlama ve anlaşılmalar yüzünden kırgınlıklar yaşayabilir, ilişkinizi küçük nedenlerle sonlandırmayı düşünebilirsiniz. Bu bir ayrılığa teşvik dönemi ama yapmayın. Geri dönüşü olmayan gerilimler yaratmamalısınız. Çocuklarınızla ilgili planladığınız girişimlerde biraz daha beklemeli hemen karar almamalısınız. Farklı hobiler dikkatinizi çekecek olsa da bu ilginiz sürekli olmayabilir ve Merkür’ün geri hareketinin bitmesiyle ilginiz farklı konulara yönelebilir. Sportif ve sanatsal konular için sadece düşünmeli kendiniz için uygun alanı belirlemelisiniz.

  Bu arada, hayatın coşkusunu hücrelerinizde hissedeceksiniz. Özel yaşamınız ve iş yaşamınızı istediğiniz gibi biçimlendirecek, tanıtımını yapacağınız projelerle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Yeni hobiler edinerek, sanatsal aktiviteler, sportif faaliyetlerle ön planda olacaksınız. Bu ay yaratıcılığınızı çok rahat kullanacak yeni girişimlerinizden karlı çıkacaksınız. Çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlar doğru zamanda atılmış temeller olabilir. Bebek sahibi olmak isteyenler için bu uygun bir dönem.

  Ev alım satım veya kiralama işlerinizi yürütürken aşka rastlayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa aynı evde yaşama kararı alabilirsiniz. İlişkilerinizdeki canlılık Venüs’le sınırlı değil.Ortak girişimlerde hırslı ve enerji dolu olacaksınız ancak ilişkileriniz, ortaklıklarınız öfkenizin ve hırsınızın kurbanı olmamalı. Mücadelenin eş anlamı kızgınlıklar geliştirmek değil unutmayın.Yaratıcılığınız artarken, sezgileriniz size yol gösterecek ve kötü alışkanlıklarınızı bırakma aşamasını tamamlayarak sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Yalnız kalmak ve yoga, meditasyon gibi çalışmalarla ilgilenmek yaşamınızda yeni bir dönem açacak.Hem romantik hem de yaratıcı bir ay geçirebilirsiniz.

  kaynak: astrolojiburc
   

 2. Cevap: Yengeç Burcu Aralık 2012 Yorumu

  Fena şeyler söylememiş aslında ama yılın son ayı pek iyi gelmez bana. :p
   


 3. Cevap: Yengeç Burcu Aralık 2012 Yorumu

  Ocak hazır değil mi henüz :)