Yengeç Burcu Ekim 2012 Burç Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.


 1. Yengeç Burcu Ekim 2012 Falı Yorumları

  2012 Yengeç Burcu Ekim Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler 2012 Ekim Ayında eğitim, medya ve iletişim konusunda aktif olacaksınız.Genç olan Yengeç burçları hayatlarında büyük başarılar yakalayacaklar.Kimileriniz eğitime geri dönmek isterken,kimisi de sanatsal yollardan gelir sahibi olacak.
  Yengeçler için bu dönemde, Doğal yeteneklerinizi hayata geçirebilir, bunlar aracılığıyla kazanç elde edebilirsiniz. Ailesel ilişkilerinize daha fazla temkinli, özenli yaklaşmalısınız ki Mars ve Neptündeki olumlu enerji,kazanç ve uzun bir aradan sonra elinize geçecek para anlamına gelebilir. Örneğin Maaşınız zamlanabilir ya da ikinci bir gelir şansı elde edebilirsiniz. Fiziksel bedeninizle yakından ilgilenir, değişimlerde bulunabilirsiniz.
  Ekim ayında Mali konularda içinde bulunduğunuz durumda düzelmeler olabilir,durum ve morla açısından iyi bir konuma gelebilrisiniz.Umutlarınız artacak,geleceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
  Sahip olduklarınızı korur, olmadıklarınız için kaygılanmak yerine ne yapmanız gerektiği hususunda planlamalarda bulunabilirsiniz. Bütün mallarınızı güvence altına alabilirsiniz. Herhangi bir konuda yatırım yapmaya karar verebilirsiniz. Borçlarınızı daha kolay öder veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Gezegenler, evrensel enerjiler o ay ne kadar zorluk içerse de, insana sunulmuş bir armağan gibidir.

  Önümüzdeki yeni ay uluslararası ve medya, tanıtım alanlarında aktif bir döneme işaret ediyor. Bu dönem kasım başına kadar devam edecek. Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi,kalbinizin sevgiyle dolmasını sağlayacak. Alıntı
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2012