Yengeç Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. 2012 Yengeç Burcu Eylül Ayı Falı, aylık burç yorumları

  Yengeç Burcu Eylül 2012 Yorumu


  Yengeç Burcu Eylül 2012 aylık yorumu: Bu ay Ateş ve hava elementlerindeki gezegen yoğunluğu, yengeçlere ve çevrelerindekilere güzel gelişmeler getiriyor.Eylül ayının ortasından itibaren, Venüs sayesinde oldukça fazla ilgi gören bir konuma geleceksiniz. Ancak şimdi biraz içe dönmeniz, kendinize vakit ayırmanız gerekiyor.Parasal konular ve kariyer hayatınızda yanlış adımlar atmaya ve iletişime dayalı sıkıntılar yaşamaya müsait olacaksınız. Yakın çevrenizden bir insanla bu tarihte sorunlar yaşayabilirsiniz.
  Bu ay evde mutlu olmaya ağırlık vereceksiniz. Ancak evle ilgili daha uzun vadeli plan kuranlar sabretmeleri gerektiğini biliyordu.Yine toplum içinde ve arkadaşlarınızın arasında yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Dolunay ayrıca sizin seyahat, eğitim, hukuk ve ticaret alanlarınızda da sorunlar yaşamanıza neden olabilir. İşinizle ilgili bir sorun veya probleme bu tarihte dikkat etmelisiniz.

  Eylül ayında sanki kafanızdaki düşünceler değişiyor, uzun zamandır beklemede bıraktığınız düşünceleri bir an evvel hayata geçirme gereğini duyacaksınız, yatırım ve ev değişimi adına bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini düşüneceksiniz. Kafanızdaki düşünceleri bir plan çerçevesinde toplayacaksınız. Sanki yeni bir iş alanı açılıyor size. Aşkta var..
  Bazı Yengeçler ani bir karşılaşma ile kendini tatlı bir heyecan içinde bulabilir. Ayrıca heyecan duyacağınız ve mutlu olacağınız sosyal aktiviteler yaşayacaksınız. Bu arada birinden alacağınız hediye sizi çok şaşırtacak.
  Astrolog Yasemin Boran 2012​
  [​IMG]