Yengeç Burcu Kasım 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Astrolojide Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu 2012


  Akrabalarınızla ilişkileriniz bu yoğunlaşacak sevgili yengeçler. evrenizdekilerle huzurlu ve uyumlu bir dönem geçirebilirsiniz.Anyı zamanda İş seyahatlerine de çıkabilirsiniz. Sağlık ve zindelik için bir grupla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.
  2013'e kadar geri hareket edecek olan Jüpiter sizi geçmişle ilgili konulara daha fazla yakınlık içine sokacak. Kontrol etmekte zorlandığınız konularda, karamsarlık uyandıran alanlarda, kayıp gibi görünen geçmişle ilgili konularda manevi desteklerle karşılaşabilirsiniz.
  Bu dönemde olayları kontrol etmeye çalıştıkça sizi etkileyen olaylarla karşılaşabilir fakat olayların niye böyle yaşandığını anlamayabilirsiniz.
  Geçmiş problemlere odaklanmak ve geçmişinizle bir yüzleşme sürecine girmek sizi karamsarlaştırabilir.
  Aslında sezgileriniz aracılığıyla ihtiyacınız olanı keşfedebilir, sorunlarınızın kaynağını ve gerçekten ihtiyacınız olanı keşfedebilirsiniz.
  Böylece gizli düşmanlarınızı da etkisiz hale getirebilirsiniz. Bu günlerde ilahi güçten yardım isteyebilir ve aradığınız yardımı da bulabilirsiniz. Olayları akışa bırakmanız, verici ve fedakâr olmanız gereken bir süreç. Ama siz başkalarının yardımına koştukça aradığınız yardımlarda size gelecektir.
  Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle uğraşabilirsiniz. Artan harcamalarınız yüzünden bütçenizi ayarlamak oldukça zorlaşabilir.Seevdiklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygularınız derinleşebilir. Gizli düşünceleriniz olabilir, gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz.
  Bir çocuğun sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Şans oyunlarında ise şansınız size yardım etmeyeceği hissi duyabilir biraz karamsarlaşabilirsiniz.
  Bu dönemde günlük hayatınızla daha fazla uğraşacak, sağlık, temizlik, düzen, gibi konularda çalışmaları hızlandıracaksınız. Yardımcılarınız veya sizin altınızda çalışan kişilerle bazı problemler çıkabilir, gergin ve agresif tavırlarınız yüzünden bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Sorun yaşamamak için daha hoşgörülü davranmalısınız.

  Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak yerine gizlemeyi tercih edebilirsiniz. Kimseye haber vermeden yolculuklar ve ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bir değişim yaşayabilirsiniz. Planlarınızı yalnızca sevdiğinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

  Alıntı
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2012