Yeni ipad turkcell kampanyası

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 4 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin  Turkcell ipad 3 kampanyası fiyatlar

  Yeni ipad turkcell fiyatı


  Yeni ipad 3 Turkcell ile satışa sunuldu.Turkcellliler Yeni iPad’in 16, 32 ve 64GB modellerine, 250MB, 1GB ve 4GB internet paketlerinden ayrıca ilk kez sınırsız interneti paketi ile 24 ayda uygun ödemelerle sahip olabilecek. İşte Yeni iPad için Turkcell fırsatları..

  Turkcell yeni iPad'i cazip internet paketi teklifleri ile beraber sunacak. Turkcell müşterileri 16GB’lik Yeni iPad’e 250MB internet paketiyle birlikte 24 ay taahhütlü olarak ayda 79 TL’ye sahip olabilecek. Mobil internet ihtiyacı yüksek olan Turkcell’liler için de 16, 32 ve 64GB’lik Yeni iPad’lere 250MB’nin yanında 1GB ve 4GB internet paketi seçenekleri sunuluyor.


  Yeni iPad yeni Retina ekran özelliği, dört çekirdekli grafik işlemcisi, yeni A5X işlemcisi ve 1080p HD formatında video çekimi yapabilen 5 MP iSight dahili kamerası ile dikkat çekiyor.

  Yeni iPad ince ve hafif olmasının yanı sıra, 10 saat pil ömrüne sahip. Ayrıca yeni iPad, dünya çapındaki şebekeler için en kapsamlı desteği sunarak, kullanıcılara seyahat ederken hemen her yerden yüksek bağlantı hızına sahip şebeke üzerinden internete bağlanabilmeyi de mümkün kılıyor.  Turkcell’in internette sınırları ortadan kaldırmak isteyenlere özel teklifleri de var: Yeni iPad için, sınırsız internet paketi içinde teklifler, yine 24 ay taahhütlü olarak sunuluyor.