Yıldönümü sürprizleri sevgiliye

Konusu 'Web Cafe' forumundadır ve Eylem tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylem

  Eylem Süper moderatör Yönetici


  Sevgiliye yapılacak yıldönümü süprizleri

  Sevgiliniz ile tanışma yıl dönümü kutlama hazırlığı çoğumuzun yaptığı veya planladığı şeyler arasındadır. Hani evlenmeden önce aşk daha şiddetli yaşanır derler ya Sevgilinize işte bu yüzden harika sürprizler yapmak ve onu etkilemek istersinîz.

  Bunun için sevgilinizin hoşlanacağını düşündüğünüz güzel mekanlardan birin de rezervasyon yaptırınız ve ayrıca o gün ne kıyafet giyeceğinizi bile şimdiden düşünmeye başlayabilirsiniz.

  Bir bayana yapılacak en güzel sürprizlerden biri de çiçektir onun ruhunu okşar, örneğin çiçeklerle onun evinin yolunu döşeyebilîrsiniz, bayanlar genellikle arkadaşlarının yanında hediye almaya bayılır ve bu durum onları onure eder.

  Bir erkek ise baş başa kalmayı ve gürültüden uzak olmayı ister ve yapacağınız iş kesinlikle karşınızdakinin hoşuna gidecek bir şey olmalı ve onu iyi tanıdığınıza kanıt olmalı, kısacası sevgilinize yapacağınız sürprîzler de yaratıcı olmalısınız ona özel ve eşsîz olmaya aday olmalıdır. Sevmek kolay bir iş değildir bu sebeple vereceğimiz fikir kalbinizin sesidîr.