Zayıflatan Çatal

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  'Zayıflatan Çatal' bulundu.Kilo problemi olanlara ''Zayıflatan Çatal'' geliyor

  Bu çatal zayıflatıyor!.. Akıllı çatal, çok hızlı gıda yendiğinde titreşim vererek kişiye uyarıda bulunuyor.Akıllı zayıflamak isteyenlerin işine yarayacak bu zayıflamaya yardımcı çatalın çok yakında piyasaya çıkacak.Bu cihaz kilo almanızı durduracak ve ayrıca size sağlıklı beslenmek için uyarıda bulunacak.

  [​IMG]

  Hızlı yeme alışkanlığı olan çatalın mucidi Jacques Lepine, birgün çatalına bakarken bu alışkanlığından çatalın sayesinde kurtulabileceğini düşündü. Lepine, tasarladığı akıllı zayıflatan çatalın normal bir çataldan farklı olmadığını, biraz daha geniş ve çatalın sapına alıcılar eklenmiş elektronik bir sistemin bulunduğunu ifade ediyor.
  İnanılmaz buluşun Muciti, çok hızlı yemek yendiğinde sistemin alarm vermeye programlandığını ve titreştiğini söylüyor.
  [​IMG]
  Akıllı çatalın şarjı iki hafta dayanabiliyor ve elektronik bölümü çıkarıldığında bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.
  Hızlı yemenin kötü bir alışkanlık olduğu ve şişmanlattığı araştırması sonucu bu fikri oluşturduğunu belirten çatalın süper mucidi Lepine Las Vegas'ta bir fuarda cihazın tanıtımını yaptı.

  [​IMG]

  Zayıflamaya yardımcı çatal 2013 nisan ayında,önce Amerika'da satışa sunulacak.Akıllı çatal, kullanıcının yeme hızının verilerini kaydedilmesini sağlıyor. Zayıflatan Çatal fiyatı 99 dolardan satışa çıkacak.


  [​IMG]