Zebra yeni yazıcı serisi ZT200

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Zebra yeni yazıcı serisi ZT200

  Yeni yazıcı serisi ZT200,Zebra Technologies yeni yazıcı serisi ZT200™’ü işletmelerin hizmetine sundu.ZT200™, özellikle üretim, taşıma ve lojistik, perakende ve Sağlık hizmetleri sektörlerindeki kuruluşların etkinlikleri geliştirmesine büyük katkı sağlıyor.

  ZT200 masa üstü yazıcıları, üretim, taşıma ve lojistik, perakende ve sağlık hizmetleri gibi çeşitli sektörlerdeki kuruluşlara etkinliklerini geliştirme imkanı sunuyor. Üretim sektöründe, hafif imalattaki iş takibi ve stok yönetiminde etkili olan Zebra ZT200, taşıma ve lojistik sektörüne, sipariş toplama ve paketleme, sevkiyat ve teslim alma ve uyum etiketlemesi alanlarında katma değer sağlıyor. Perakende sektöründe, ambar lojistik ve mağaza arkası uygulamalarında kullanılırken, sağlık hizmetlerinde numune ve eczane etiketlemesinde tercih ediliyor.
  [​IMG]

  Müşterilerin mevcut girişimlerine uyum sağlayan yeni yazıcı serisi, sağlamlığı sayesinde zorlu ortamlara da dayanabiliyor. Ayrıca, ZT200 serisi, ağa kolay bağlanması ve herhangi bir araç kullanmaksızın bakımının yapılabilmesi ile hem sahip olma maliyetlerinin sınırlandırılmasına yardımcı oluyor hem de yazıcı çalışma zamanını azami düzeye çıkarırken, sezgisel kullanıcı arayüzü ise kullanıcının ürünü çalıştırmayı çok daha hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor. Ayrıca ZT200 serisi yazıcıların dar ortamlara sığmasına imkan veren küçük boyutlar ve yazıcının sıkışık bir alanda kullanıldığı durumlarda sarf malzemesinin değiştirilmesini kolaylaştıran iki katlı kapağa sahip olan tasarımı ile müşterilerin birçok ihtiyacına da cevap veriyor.
  Zorlu ortamlara dayanıklı, bakımı kolay üstelik çok fonksiyonel ve hesaplı.