Zemzem'in Akıl Almaz Sırrı Çözüldü

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 5 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Zemzem suyu kristallerinin sırrı çözüldü

  Zemzem'in akıl almaz sırrı çözüldü
  Alman araştırmacı ile Japon bilim adamı insanları hayrete düşüren Zemzem suyunun bir sırrını daha açıkladı. Ezanla berraklaşan bu şifalı su çan çaldığında kararıyor.Zemzem suyunun bu özelliği ilk defa keşfedildi.

  Zemzem ezan okunduğunda berraklaşıyor, çan sesi geldiğinde ise kararıyor.Seneledir zemzem suyu ve kristalleri hakkında araştırma yürüten bilim adamları kaynağın sırlarını çözdü.

  Her kristali incelediğinde Kabe-i muazzamaya benzeyen bir doku meydana geldiğini ve zemzemin çan sesine karşı kristallerinin karardığını, ama Kur'an ve ezan sesinde netleştiği ve hatta parlaklaştığı görüldü.
  [​IMG]

  Japon Masura Emot, Zemzem kristallerini mikroskopla inceler.Suyun kristal yani moleküler düzeninin değişen çevredeki frekanslara göre farklılaştığını tesbit eder. Çan sesinde kararan Zemzem kristallerinin Kur'an-ı Kerim sureleri okunduğunda ve ezan sesi duyulduğunda parlaklaştığını fark eder.

  Zemzem suyu üzerine kitap yazan Dr. Emoto'ya göre zamzem suyu fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından dünyadaki diğer bütün sulardan çok farklı.

  [​IMG]

  Daha öncede Ren Nehri'nin suyundan içen birinin enerjisinin azaldığını gören Alman bilim adamı Dr. Knut Pfeiffer, araştırma yaparken zemzem suyu bulup içer, aradan 35 dakika kadar sonra da rahatladığını hisseder. Bu konudaki araştırmasını derinlemesine yapan Alman Dr. Pfeiffer, ilginç bir gerçekle karşılaşır. Zemzemin mayalama özelliği bulunduğunu ortaya çıkarır. Bir bardaK zemzem'in bir kova suyu temizlediğini görür.İşte bu özelliği ile zemzem suyunun enerji ve şifa kaynağı olduğu bir kez daha ispat edildi.