• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1130 Görüntülenme

Galaxy s4 ayrıntılı özellikleri

Samsung bir blog aracılığıyla Galaxy S4 hakkında bilinmeyen birçok ayrıntılı özelliği açıkladı. Deneyimli bir Galaxy S4 kullanıcısı iseniz eğer, bu özelliklerin çoğunu kesin biliyorsunuzdur. Ancak yeni Galaxy S4 sahipleri bu ipuçlarını henüz bilmiyordur. İşte Samsung tarafından açıklanan bu özellikleri sayfalarımızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ön ve arka kameralarla eşzamanlı çekim yaparak yaşamınızda ‘oradaydım’ anlarını yakalayın. Seçim yapabileceğiniz çok daha fazla tarz çeşitliliği ile dilediğiniz çekimi elde edebilirsiniz. Çift Çekim özelliği ile ne kadar uzakta olurlarsa olsun arkadaşlarınız ve aileniz her şeyi sizinle beraber yaşayabilir.

Samsung GALAXY S4\’te çektiğiniz her fotoğraf sesli de olabilir. Böylece artık sadece nasıl göründüğünü değil ne söylendiğini, oynandığını ve işitildiğini hatırlayabilirsiniz. Bu durum olaya her bir fotoğrafın her anını çok daha canlı şekilde yeniden yaşamanıza ve paylaşmanıza yardım edecek başka bir heyecan katmanı ekler.

Tek bir fotoğrafın yapabildiğinden daha iyi bir hikaye anlatan kolaj oluşturmak için bir çerçeved efotoğraf serisi elde edin.Drama Çekimi, herhangi bir hareketli nesnenin bir seri fotoğrafını çekmenizi sağlar ve böylece bir dinamik fotoğraf içerisinde sorunsuz biçimde birleştirilmiş ayrıntılı eylemi görebilmeniz için bir araya getirir.

Arkadaşlarınız ile toplanın ve eşzamanlı olarak müziğin keyfine varmalarını sağlayın. Oyunlar oynamak,fotoğrafları ve belgeleri paylaşmak için birden çok Samsung GALAXY S4 telefonu kablosuz olarak bağlayın. Bütün Samsung GALAXY S4 telefonları bir araya getirin ve ses kalitesini geliştiren güçlü bir ses sistemi oluşturun.

Samsung GALAXY S4 cihazınıza fotoğraflarınızı düzenletin ve özel olaylara dayalı albümler oluşturun ya da istediğiniz şekilde özelleştirin. Hatta ve hatta temalar uygulayabilir ve çeşitli yerleşim düzenleri seçebilirsiniz. Ardından fotoğrafları bastırabilir ve anıları arşivinizde tutabilirsiniz.

Samsung GALAXY S4 ile bir tek yerde her Samsung Hub\’dan tarama yapabilir ve mevcut herhangi bir içerik alışverişi yapabilirsiniz. Oyunlar, öğrenme – tümü tek bir entegre mağazada. Kullanımı kolay ve şık bir mağaza yerleşim düzeninde aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Yeni Samsung GALAXY S4\’e çevirmeniz gerekenleri söyleyin veyahut metin olarak yazın, okuyacak ve size çeviri metnini sağlayacak.. Samsung GALAXY S4, yurtdışına gittiğinizde oradakilerle kolay iletişim kurmanızı ve dünyadaki gizli mekanları bulmanızı sağlayacaktır.
İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Korece desteklidir.
– S Translator veri bağlantısına dayalıdır ve mevcut diller sınırlıdır. Ek koşullar ve ücretler uygulanabilir. Sonuçlar duruma göre farklılık gösterir.

Her ikiniz de tamamen farklı yerlerde olsanız bile bir arkadaşınızla ekranınızdakileri paylaşabilirsiniz. Şimdi ne yaptıklarını duymak yerine Çift Kamera ile gerçekten arkadaşlarınızın ve ailenizin yaptığı her şeyi görün. Daha samimi biçimde arkadaşlarınızla veya ailenizle bağlantı kurabilirsiniz.
– Tüm içeriği açmadan hızlı bir önizleme gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlayın.
– Air View, içeriği ve fotoğrafları büyütmeyi, e-postalara önizleme yapmayı ve parmağınızı ekranda çok az gezdirerek hızlı arama gerçekleştirmeyi daha kolay ve son derece rahat hale getirir.
– Desteklenen özellikler : Bilgi Önizleme, İlerleme Önizleme, Hızlı arama Önizleme, Web Sayfası büyüteci.
– Gerçekten ekrana dokunmadan elinizi ekran üzerinde sallayarak telefonunuzu kontrol edin.
– Hızlı bir göz atma için içeriklerde gezinmek üzere ekran üzerinde sadece elinizi sallayın. Temassız Kontrol ile yanıtlayarak çağrılarınıza daha hızlı cevap verin.

Galaxy S3’te Akıllı Bekleme özelliğiyle oluşturulmuş olan Samsung GALAXY S4 ne yaptığınızı bilir ve sezgisel olarak sizinle birlikte hareket eder. Mesela telefonu bir taraftan diğerine doğru eğdiğinizde otomatik olarak e-postaları veya Web sitelerini yukarı veya aşağı kaydırır. Yüzünüzü her yana çevirdiğinizde Samsung GALAXY S4 kesinlikle ne izliyor olursanız olun duraklatır, böylece hiç bir şeyi kaçırmazsınız. Akıl almaz Akıllı Duraklatma (Smart Pause), ekrana tekrar baktığınızda kaldığınız yerden devam eder.
– Samsung HomeSync, aile eğlencesi için kişisel bulut cihazıdır. 1 TB depolama kapasitesiyle Samsung HomeSync binlerce fotoğrafı ve videoyu siz ve aile üyeleriniz nerede olursanız olun çekildikleri anda depolar.
– Android oyunları, filmleri, dizileri ve aktarılan içeriği büyük ve canlı bir televizyonda doğrudan oturma odanıza getirin. Samsung GALAXY S4\’ün özel olarak üretilmiş gezinme özelliği olan Mirror Mouse, Samsung HomeSync\’in tüm özelliklerinin keyfine varmanın çok daha kolay ve basit bir yoludur!

Samsung GALAXY S4\’ünüzü ev eğlence sisteminizle bağlayın ve bırakın televizyon uzmanınız olsun. Tercihlerinize dayalı olarak farklı programlar önerir, program listeleri sağlar ve sizin yerinize kanallarda gezinir.
Samsung GALAXY S4, televizyon veya set üstü kutularının uzaktan kontrolünü bile sağlamaktadır. Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bırakın Samsung GALAXY S4 sizin yerinize televizyonun işi ve yükünü üstlensin. (modelşere ve ülkelere gore kullanılabilir servisler farklılık gösterebilir)

Samsung GALAXY S4 ile aktif ve formda kalın. Antrenmanlarınızı, günlük beslenmenizi ve ağırlık seviyelerinizi izleyecektir. Samsung GALAXY S4’ün Konfor Seviyesiyle etkinlikleriniz için etrafınızdaki şu anki durumu öğrenin. Sıcaklık ve neme dayalı olarak konfor seviyenizi gösterir. Sağlık Tablosu ve çeşitli grafiklerle gelişiminizi izleyin. Samsung GALAXY S4 ile birlikte daha iyi bir şekilde sağlık için motive olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gözlerinizi dinlendirin ve bırakın Samsung GALAXY S4 görüntünüzü ayarlasın.7otomatik mod ve 4manuel modla birlikte Samsung GALAXY S4 optimum görüntüleme deneyimi sunar. Muhteşem renk kalitesiyle favori videolarınızı, oyunlarınızı, kitaplarınızı ve e-postalarınızı görüntüleyin. Samsung GALAXY S4 ile mükemmel ve optimize görünümü elde edin.

Her şeyi sizin için özelleştirilmiş doğru balans ve mükemmel sesle duyun. Samsung GALAXY S4, duymanıza, ses kaynağına ve tercihlerinize bağlı olarak müziği açar kapatır ve sol ve sağ sesi dengeler. Samsung GALAXY S4, sizin için hazırlanmış optimum ses deneyimi sunar.

Samsung GALAXY S4’ün tasarımı mümkün olana meydan okur.İnanılmaz genişlikteki Full HD Super AMOLED ekran, şimdiye kadar yapılan bu en hafif ve en sofistike GALAXY\’nin özel polikarbon gövdesinde bulunan sıra dışı incelikteki çerçeve içerisine mükemmel şekilde oturmaktadır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar