• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 885 Görüntülenme

İlişkiyi Ayakta Tutacak Sözler

İlişkinizin ilk günkü heyecanını korumak ve sevdiğiniz adama daha çekici görünmek için ne söylediğinize dikkat etmeniz gerekiyor. doğru sözler telaffuz etmeye özen göstermelisiniz. Sevgilinize söylediğiniz sözler onun ruhunu okşamalı ki aranızdaki aşk da o kadar güçlü olsun.

Seninle gurur duyuyorum

Erkekler kadınların onlarla gurur duymasından çok hoşlanırlar. Sevgilinizle gurur duyduğunuzu dolaylı yollarla anlatabilirsiniz, direkt onunla gurur duyuyorum demeniz gerekmiyor. örneğin bir arkadaş grubundayken eşinizin başarıyla üstesinden geldiği bir işten bahsedebilirsiniz. Böylece eşinizin hayatındaki detaylara önem verdiğinizi gösterebilir aynı zamanda onunla gurur duyduğunuzu belli edebilirsiniz.

Teşekkürler

Ne konuda olursa olsun eşinizi takdir ettiğinizi belirtmelisiniz. Örneğin ev işlerinde iş bölümü yaptınız ve eşiniz kendine düşen işi yerine getirdi. Mutlaka ona bunun için teşekkür etmelisiniz.

Özür Dilerim

Hatalı olduğunuzda bunu kabul edip özür dilemelisiniz. Bu durum eşinizi ne kadar önemsediğinizi ve onu üzdüğünüz için pişmanlık duyduğunuzu gösterir.

Bence şu kadın seni süzüyor

Mutlaka bunu söylemek birçok kadın için oldukça zordur. Ne de olsa kadınlar eşlerini bütün kadınlardan kıskanırlar. Ama eşinizin egosunu biraz şişirmekten zarar gelmez. Mesela başkalarının ilgisini çeken bir erkeğe sahip olduğunuz için şanslı hissettiğinizi söyleyerek eşinizi mutlu edebilirsiniz.

Aldığın hediyeyi arkadaşlarım çok beğendi

Kadınlara hediye seçmek erkeklerin en çok zorlandıkları durumlardan biridir. Hediye alırken acaba hediyeyi beğenecek mi diye düşünürler. Bu nedenle eşinizin size aldığı hediyeyi beğendiğinizi ona belli edin. Bu hem eşinize kendini iyi hissettirecek hem de sizi mutlu etmek için uğraşmasını sağlayacaktır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar