• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 930 Görüntülenme

Instagram Direct Nedir?

Bir süre önce Instagram\’a mesajlaşma özelliği geleceğinden söz etmiştik. En çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulaması olan Instagram kullanıcılarına yepyeni bir güncelleme sundu: Instagram Direct!

Bu uygulamayla ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazının devamında bulabilirsiniz. Instagram kurucularının basın toplantısında yaptığı açıklamada Instagram\’a eklenen Direct sekmesinin Snapchat uygulamasına benzemediği, bu sekmenin kullanıcılar arasındaki iletişimi arttırmaya yönelik bir sekme olduğu açıklandı.

Yeni Direct özelliği ile sizi takip etmeyen kişiler de size fotoğraf gönderebilecek ya da siz de takip etmediğiniz kişilere fotoğraf gönderebileceksiniz. Ayrıca bu uygulamada gönderilen fotoğrafların altına yorum yaparak konuşmak da mümkün. Fakat tanımadığınız birinden gelen fotoğraf ya da videoyu görmek istemiyorsanız silebiliyorsunuz.

Instagram Direct özelliği ile bir defada sadece 15 kişiye fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Bunun sebebi de bütün Instagram listesine gönderilecek olan spamleri engellemek..

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar