• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1347 Görüntülenme

iOS 8.1.1 Güncellemesi İle Gelen Değişiklikler

iOS 8 ile birlikte artan performans düşüklüğü şikayetlerinin önüne geçemeyince Apple iOS 8.1.1 güncellemesi çıktı. Özellikle iPad 2 ve iPhone 4S kullanıcılarının şikayetlerini sonlandırmak için çıkarılan iOS 8.1.1 güncellemesinde performans iyileştirilmeye gidildi.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan iOS 8 sadece iPad 2 ve iPhone 4S için değil tüm yeni nesil cihazlar için geldi. En eski sürüm olan iPhone 4S ile başlayan sürüm güncellemenin Apple’ın bazı cihazlarında iOS 8 ile gelen yavaşlama ve kasılmaların önüne geçeceği söylensede ben güncelleme sonrasında gözle görülür bir değişiklik göremedim.

Halen cihazlarda bir yavaşlık ve bir kasılma hatta ara ara cihazın kendini kapatması gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Bu demek oluyor ki Apple hiç ara vermeden yeni bir güncelleme ile bu sorunu kökünden çözmek için çalışmalara devam etmeli.

Daha çok eski nesil olarak adlandırılan cihazlarda sorun yaşayanların merakla beklediği  iOS 8.1.1 güncellemesi dertlere bir çözüm yolu bulabilmiş değil. Ama siz yinede şansınızı bir deneyin.

 

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar