• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 989 Görüntülenme

iPhone 5S BİM Fiyatı

iPhone 5S BİM\’de satılacak. Evet yanlış okumadınız! Önemli market zincilerinden biri olan BİM, iPhone 5S\’i kataloğuna ekledi. Cihazın BİM fiyatı ise görenleri hayrete düşürüyor. iPhone 5S\’in 16 GB\’lik modeli teknoloji mağazalarından 3199 TL\’ye satılıyor. Cihaz BİM\’de ise 2299 TL\’den satışa sunulacak. Daha önce de iPhone 4\’ü kampanyalı olarak satmış olan BİM, iPhone 5S\’i 11 Ekim\’de satışa sunacak. Her mağaza için 1 veya 2 adet cihaz gönderilecek.

Peki iPhone 5S BİM\’de neden bu kadar ucuz?

Teknolojik marketlerde satılan ürünler resmi Distribütör garantisi sağlıyor. Ancak BİM iPhone 5S\’i paralel ithalat (Grey Market) aracılığıyla satışa sunacak. Bu nedenle cihazın resmi Distribütor garantisi bulunmuyor. Fiyat farkının bu kadar fazla olmasının nedeni de bu. Fakat kayıt ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan BİM\’den aldığınız telefonu istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

11 Ekimden itibaren 1 veya 2 adet gönderilecek olan iPhone 5S için BİM\’de yoğun bir kalabalık ve uzun bir kuyruk olacağı muhakkak. Siz de bu cihazı BİM\’den almak istiyorsanız sabahın erken saatlerinde aşağıdaki afişi gördüğünüz BİM şubesinin yolunu tutmanız gerekebilir

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar