• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 750 Görüntülenme

Kadınlar bu yaşlarda annelerine benziyor

Araştırmalara göre çoğu Kadın 31’den sonra annelerine  benzemeye başlıyor. Bu yaşın bir dönüm noktası olduğu belirtti.Kadinlar 30’lu yaşlarda annelerine isyan etmeyi bırakarak onlara dönüşüyor. Değişimin gerçekleştiği en popüler yaş 31 olarak görülüyor.
Ankete katılanların çoğunluğu kendi hayatlarına en ilham veren kişi olarak annesi olduğunu söyledi. Katılımcıların yüzde 18’i de kendine ilham verici kişi olarak kız kardeşini tanımladı. Bunu yüzde 10 ile büyükanne izlerken, en iyi arkadaşından ilham alanların oranı yüzde 8.
Ankete katılanların üçte birinden fazlası da doğum yapmanın anneden ilham almaya başlangıç noktası olduğunu söyledi. Bunların oranı ise yüzde 36. Diğer göstergelerde; aynı televizyon dizisi veya şovu izlemek (yüzde 24), aynı hobi sahibi olmak (yüzde 16), aynı söylemi kullanmak (yüzde 15), aynı tip çekici olmak (yüzde 9).

Araştırmaya göre birçok kadın 30-35 yaş arası annesine benzemeye başlıyor. Burada oran yüzde 52. Bu grubun içinde 31 yaş en popüler yaş olarak ortaya çıkıyor.
Anket Dotty Bingo.com tarafından finanse edildi, ankete 1000 kadın katıldı.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar