• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 864 Görüntülenme

Kavisli Telefon LG G Flex

Esnek ekran teknolojisi birkaç yıldır gündemde. Esnek ekranlı ilk telefonların da LG ve Samsung tarafından piyasaya sürüleceği de konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde ilk esnek telefon Samsung tarafından duyuruldu.  Galaxy Round\’un ardından ikinci esnek ekranlı telefon LG\’den gelecek. Telefonun ismi LG G Flex!

Henüz tanıtılmayan LG G Flex\’e ait iddialar ve görüntüler geldi. Görsele bakıldığı zaman LG ve Samsung\’un esnek ekran teknolojisini farklı şekillerde kullanıldığı görülüyor. Samsung Galaxy Round sağdan ve soldan virajlı tasarıma sahip. Fakat LG G Flex\’in alt ve üstten virajlı tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Söylentilere göre gelecek ay tanıtılacak olan LG G Flex\’in ekran büyüklüğü 6 inç olacak. Her ne kadar ismi Flex yani esnek olsa da LG G Flex kavisli bir yapıya sahip. Cihazla ilgili bunlar dışında bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde LG G Flex hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor. Ayrıca kavisli ekrana sahip iki telefon olan Galaxy Round ve LG G Flex\’ten hangisinin daha başarılı olacağı merak ediliyor.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar