• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 805 Görüntülenme

Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın

Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın

Günleriniz bu kadar doluyken kendinize daha fazla zaman ayırmak hiç kolay değil. Amerika’da kurulan teknoloji firması Neato, akıllı bir donanım, yazılım ve tasarım ürünü olan robotları evinize taşıyarak hayatınızı kolaylaştırmak ve evde kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlamak amacıyla, evinizi tıpkı bir insan gibi süpürme yeteneği olan robot Neato XV-11’i geliştirdi.

Standford Yıllık Girişimci Yarışmasında doğan bir fikir üzerine üretilen bu robot, daha akıllı teknoloji ve daha yüksek emiş gücü ile normal elektrikli süpürgeleri bir adım geride bırakıyor. Wi-Fi destekli robot, kullanıcısı nerede olursa olsun, Neato uygulaması üzerinden uzaktan kontrol edilebiyor. Evinizi  bir insan gibi süpürme yeteneği olan bu robot hem işlerinizi kolaylaştıracak hem de kendinize çok daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak.

Kendinize Daha Fazla Zaman AyırınKullanıcı uygulama üzerinden robotun evi hangi noktadan başlayarak süpüreceğini belirleyebildiği gibi, robota tüm evi süpürmesi ya da sadece belirli bir bölgeyi süpürmesi konusunda talimat verebiliyor. Bunun yanısıra süpürme şekli ve süpürülecek bölge için özel program ayarlaması yapılabiliyor. Dilerseniz robot aynı yeri iki kez süpürmesi için programlanabiliyor. Daha sessiz ve uzun temizleme programı olan Eco mod ve maksimum emiş gücü ile çalışan Turbo mod olmak üzere iki temizleme modu olan robotun uygulaması Neato app, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalışıyor. Ultra performans filtresi olan cihaz bugüne kadar geliştirilen en güçlü temizlik robotu. Ürünü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
https://neatorobotics.com

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar