• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1948 Görüntülenme

Kış Mevsiminin En Güzel Aksesuarı Fötr Şapka

Yıllarca inişli çıkışlı bir grafikten bir türlü kurtulamayan fötr şapkalar bu sene yine zirveye oynuyor. Bay Bayan herkesin severek kullandığı kışın en güzel aksesuarlarından birisidir bana kalırsa fötr şapka.

Her giyim tarzına uyabilen, istediğiniz kıyafetle kombine edilebilen fötr şapkalar mutlaka elinizin altında bulunmalı. İsterseniz jean pantolonlarınızın, isterseniz deri taytlarınız yada giyeceğiniz şık bir eteğin üzerne takın bir fötr şapka.

İndiana Jones’un başından eksik olmayan fötr şapkalar tarih boyunca pek çok ünlünün vazgeçilmezi olmuştur. Şimdilerde ise sokak modasında yerini almış gibi görünüyor.

İster maskülen bir tarzınız olsun ister feminen bir duruşunuz hiç farketmez. Fötr şapkaları dilediğiniz gibi kombinleyip çıkabilirsiniz. Özellikle ince topuklu ayakkabı ile dikkat çekici bir ayrıcalığa kavuşabilirsiniz.

Fötr şapkada genellikle koyu tonları tercih etsek de evin bir köşesinde can kurtaran simidi olarak bir tanede canlı bir renk bulundurmakta fayda var. Trençkotunuzun üzerine şöyle canlı bir mor şapka hiç fena olmazdı.

Eğer mini bir elbise giymeyi düşünüyorsanız giyeceğiniz bu yılın gözdesi diz üstü uzun çizmeler ile takacağınız fötr şapka  kıyafetinizde romantik bir hava estirecek.

 

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar