• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1098 Görüntülenme

Kişiliğinize en uygun gelinlik modeli

Bir kadının hayatındaki en önemli günlerden bir tanesi hiç kuşkusuz evlendiği gündür. Düğün günü en çok hayali kurulan ve en büyük hazırlıkların yapıldığı günlerden bir tanesidir. Hal böyle olunca her gelinin rüyası bu özel günde göz kamaştırıcı olmaktır. Bunun en önemli parçası da seçilen gelinliktir.

Günlük hayatınızda kullandığınız kıyafetler nasıl karakterinizi yansıtıyorsa gelinliğiniz de aynı şekilde karakteriniz hakkında bilgiler verir. Hangi gelinlik modeli hangi kişilikle ilgili öğrenmek ister misiniz? Buyrun 🙂

Kalp yakalı gelinlikler

Duygusal ve romantik bir karaktere sahipseniz kalp yakalı gelinlikler tam da size göre. Çünkü kalp aşkı ve sevgiyi simgeler. Bu tarz bir gelinlik karakterinizle çok iyi uyum sağlayacaktır.

Vücudu saran gelinlikler

Kendine özgü stili olan gelinlerin tercih edeceği bir model olan vücudu saran gelinlikler feminenliğinizi ortaya çıkaracaktır.

Kabarık etekli gelinlikler

Düğününde prenses gibi görünmek istemeyen bir gelin var mıdır? Kabarık etekli bir gelinlikle düğününüzde kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz. Bu gelinlikler bir prensesin ruhunu en iyi taşıyan modellerdir.

A Kesim gelinlikler

Bu model gelinlikler genellikle geleneksel bir stile sahip olan gelin adaylarının tercihidir. Geleneksel olması dikkat çekmeyeceği anlamına gelmiyor elbette. A kesim bir gelinlikle de göz kamaştırabilirsiniz.

Balık etekli gelinlikler

Kendine güvenen ve feminenliğini göstermek isteyen gelin adayları için balık etekli gelinlikler en doğru tercih olacaktır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar